Localizations image
Strona główna / Świętokrzyskie

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Świętokrzyskie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Naprawa turbosprężarki - Regeneracja turbiny

Świętokrzyskie - Kielce

Udostępnij

Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.plWojewództwo świętokrzyskie znajduje się w południowej części Polski. W przybliżeniu obejmuje większą część obszaru dawnego województwa kieleckiego, część tarnobrzeskiego (powiaty opatowski, sandomierski i staszowski) oraz skrawki radomskiego, piotrkowskiego i częstochowskiego. Charakterystycznym elementem województwa są Góry Świętokrzyskie stanowiące centrum Wyżyny Kieleckiej. Góry wpływają na klimat regionu, zaostrzając go. Główne gałęzie przemysłu – hutniczy Celsa Huta Ostrowiec (Ostrowiec Świętokrzyski), metalowy (Skarżysko-Kamienna), maszynowy (Starachowice), materiałów budowlanych (Kielce), ceramiczny, odlewniczy (Stąporków, Końskie), energetyczny (Połaniec). Głównym miastem tego regionu, są Kielce. W mieście Starachowice funkcjonuje po dziś dzień fabryka, zajmująca się produkcją pojazdów. Niegdyś nazywała się Fabryką Samochodów Ciężarowych „STAR” i tworzyła lekkie oraz średnie samochody ciężarowe. Dzięki tej fabryce, Starachowice stały się jednym z największych miast regionu, dając pracę wielu tysiącom ludzi. Od 1999 roku, głównym udziałowcem spółki STAR stała się niemiecka firma MAN. Na obecną chwilę, w fabryce MAN składane są szkielety oraz pełne nadwozia autobusów niskopodłogowych miejskich lub turystycznych firmy MAN Bus. Ta niemiecka firma, wypuszcza na rynek najnowocześniejsze autobusy, wyposażone w silniki turbodoładowane. Dzięki zastosowaniu turbosprężarki, przyczyniają się do mniejszego zanieczyszczania miast. Taką samą metodę redukcji zanieczyszczeń obrali również producenci samochodów osobowych, przez co ciężko jest teraz znaleźć w ofercie jakiegoś producenta silnik pozbawiony turbo. Niestety turbosprężarka nie jest długowieczna, dlatego bardzo dużo osób każdego dnia przeżywa awarię tego podzespołu. Wybór firmy, która ma naprawić turbinę nie powinien być trudny. Jednakże w regionie Świętokrzyskim nie ma wiele zakładów, które podchodzą we właściwy sposób do regeneracji turbosprężarki. A już na pewno nie tak, jak robi to nasz specjalistyczna pracownia. Mamy możliwość zregenerować turbosprężarkę w przeciągu nawet jednego dnia roboczego! W procesie składania turbo, nasi wyszkoleni pracownicy stosują wyłącznie części o najwyższej jakości – żadne chińskie podróbki. Jako iż jesteśmy profesjonalistami, każda turbosprężarka jest bardzo dokładnie czyszczona a następnie dokładnie i skrupulatnie wyważana na urządzeniach niemieckiej firmy Schenck. Na tak zregenerowaną turbosprężarkę udzielamy 12 – miesięczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów!

Regeneracja turbosprężarek

 Kielce

woj. świętokrzyskie

Telefon kontaktowy: 609-707-060

Miasta:

Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, Staszów, Opatów, Sędziszów, Jędrzejów, Pińczów, Włoszczowa, Suchedniów, Połaniec, Stąporków, Kazimierza Wielka, Ożarów, Chęciny, Chmielnik, Małogoszcz, Ćmielów, Kunów, Daleszyce, Wąchock, Koprzywnica, Bodzentyn, Zawichost, Działoszyce.

regeneracja turbosprężarek kielce

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek województwo Świętokrzyskie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • województwo Świętokrzyskie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych w województwie świętokrzyskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • województwo Świętokrzyskie 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - województwo Świętokrzyskie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • województwo Świętokrzyskie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (województwo Świętokrzyskie)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.