Localizations image

Kod 28-366 Małogoszcz – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Małogoszczu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.72

Uszkodzona turbina w mieście Małogoszcz? Wybierz się w Małogoszczu do najlepszego warsztatu regeneracji turbin, który przebija wszystkie inne okoliczne tego typu miejsca. Jak wiadomo cały proces diagnostyki i regeneracji jest skomplikowany i może być przeprowadzany tylko przy użyciu odpowiedniego sprzętu, a dodatkowo warsztat w Małogoszczu podczas regeneracji używa tylko nowych i oryginalnych części, co pozwala w najlepszy sposób zregenerować turbinę.


Warsztat w Małogoszczu, a regeneracja turbosprężarek

Samo miasto Małogoszcz położone jest w granicach województwa świętokrzyskiego, w powiecie jędrzejowskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Małogoszcz. Powierzchnia miasta Małogoszcz to około 10 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3830 osób. Małogoszcz założony został w XII wieku, a pierwsze zapiski na temat grodu pochodzą z roku 1136 z bulli arcybiskupa gnieźnieńskiego, jeśli chodzi o prawa miejskie, to miasto uzyskało je w roku 1408, niestety utraciło je w 1869 z powodu zmniejszonej liczby ludności oraz z powodu pomocy powstańcom powstania styczniowego, prawa miejskie zostały odzyskane dopiero w roku 1996.

Przez Małogoszcz można przejechać, korzystając z dróg: wojewódzkiej numer 728 (Grójec Nowe Miasto nad PilicąKońskieŁopusznoJędrzejów), wojewódzkiej numer 762 (Kielce → Chęciny → Małogoszcz).

Najcenniejsze zabytki Małogoszcza to: kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny wybudowany w latach 1591-1595, kościół pod wezwaniem świętego Stanisława Biskupa z 1595 roku wybudowany na wzgórzu Babinek, cmentarz żydowski z drugiej połowy XIX wieku, pomnik Tadeusza Kościuszko z 1917 roku. Jeśli już mowa o pozytywnych aspektach i plusach miasta, to warto też jeszcze raz wymienić warsztat regeneracji turbosprężarek, gdzie każdy posiadacz uszkodzone turbiny z miasta, jak i okolic znajdzie pomoc, gdyż dzięki nowoczesnym technologią regeneracji warsztat radzi sobie nawet z najcięższymi przypadkami. Cennik dla miasta Małogoszcz wraz z cenami za poszczególne usługi został zamieszczony w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Małogoszcz
Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Małogoszczu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Jędrzejowska 10A
Kod pocztowy: 28-366, Małogoszcz
Współrzędne GPS:
N 50° 48' 39.69'' E 20° 15' 44.974''

Turbosprężarka przed wymianą w profesjonalnym serwisie w Małogoszczu Naprawiona i zregenerowana turbina samochodowa z Małogoszcza

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Małogoszczu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Małogoszczu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Małogoszczem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Małogoszcza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Małogoszcz 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Małogoszczu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Małogoszcz)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Małogoszczu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Małogoszcza do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Małogoszcza turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
28-366 Małogoszcz Suwałki 11 Listopada MAO01A 50.807701/20.269609 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.