Localizations image

Kod 26-070 Łopuszno – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Łopusznie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w Łopusznie dostępna od ręki i w najlepszej cenie. Wszystko to w Łopusznie oferuje specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek. Do pracowni w Łopusznie najczęściej trafiają turbiny uszkodzone z powodu: braku oleju, zanieczyszczeń w oleju, nieregularnej wymiany oleju, ale pracownia dzięki specjalistycznym maszynom radzi sobie z każdą z tych usterek.


Koszty regeneracji turbiny w pracowni w Łopusznie

Jeśli chodzi o samą wieś Łopuszno, to jest ona położona w granicach województwa świętokrzyskiego, w powiecie kieleckim, w gminie Łopuszno, której wieś jest siedzibą. Liczba mieszkańców wsi Łopuszno to około 1370 osób. W latach 1975-1998 wieś Łopuszno należała administracyjnie do województwa kieleckiego. Pierwsze informacje na temat wsi Łopuszno pochodzą z wieku XIV. Do zabytków wsi Łopuszno można zaliczyć miejsca takie jak: pałac Dobieckich wybudowany w roku 1897 z murowaną bramą z XVIII wieku oraz kościół parafialny z XIX wieku.

Przez wieś Łopuszno można przejechać, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 728 (GrójecNowe Miasto nad PilicąKońskie → Łopuszno → Jędrzejów) oraz wojewódzkiej numer 786 (Częstochowa → KoniecpolWłoszczowa → Łopuszno → Ruda Strawczyńska → Kielce).

Wieś Łopuszno oczywiście słynie ze specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, gdzie każda turbina przed regeneracją przechodzi złożony proces diagnostyki. Usługi pracowni w Łopusznie to: diagnostyka, czyszczenie i regeneracja turbo, a także wyważanie zmiennej geometrii. Dodatkowo pracownia w Łopusznie oferuje roczną gwarancję na zregenerowaną turbinę. Cennik dla klientów pracowni w Łopusznie wraz z cenami za usługę regeneracji turbiny znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania przed demontażem u specjalistów w Łopusznie Zregenerowane turbo z Łopuszna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Łopusznie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Łopusznie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Łopusznem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Łopuszna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Łopuszno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Łopusznie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Łopuszno)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Łopusznie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Łopuszna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Łopuszna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
26-070 Łopuszno Przedborska LOO01A 50.949570/20.245220 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.