Localizations image

Gdzie w (27-660) Koprzywnicy zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jadąc przez Koprzywnicę, twoja turbina uległa awarii o wymaga regeneracji? Skieruj się w Koprzywnicy do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Koprzywnicka pracownia posiada najnowocześniejsze maszyny przeznaczone do regeneracji turbo, a także zajmuje się regeneracja tylko na nowych oryginalnych częściach prosto do producenta, dzięki czemu turbina po takiej regeneracji odzyskuje fabryczne osiągi.


Czy w Koprzywnicy jest możliwa regeneracja uszkodzonych turbosprężarek?

Samo miasto Koprzywnica położone jest w granicach województwa świętokrzyskiego, w powiecie sandomierskim, nad rzeką Koprzywianką i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Koprzywnica. Obszar Koprzywnicy to około 18 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2500 osób. Miasto Koprzywnica zostało założone prawdopodobnie w XII wieku, natomiast prawa miejskie uzyskało po raz pierwszy w roku 1268, utraciło je w roku 1869 i na powrót odzyskało dopiero w roku 2001, a dokładnie dnia 1 stycznia. Najcenniejsze zabytki Koprzywnicy, które warto zobaczyć, będąc w mieście to: kościół parafialny pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej z końca XVII wieku przebudowany w XIX wieku, zespół opactwa cystersów z kościołem parafialny pod wezwaniem świętego Floriana z pierwszej połowy XIII wieku, dworek opacki z 1620 roku.

W drodze przez Koprzywnicę można skorzystać z dróg takich jak: wojewódzka numer 758 (Iwaniska → Klimontów → Koprzywnica → Ciszyca → Tarnobrzeg) oraz krajowa numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanówJaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom).

Gospodarka Koprzywnicy rozwija się bardzo dobrze, o czym świadczą ciągle powstające nowe firmy i przedsiębiorstwa. Jedną z firm na rynku Koprzywnicy jest właśnie specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, która oferuje najwyższej jakości usługi w najniżej cenie. Na rynku wyróżnia się nowoczesnością, profesjonalizmem i detalami takimi jak: praca no nowych oryginalnych częściach, udzielanie rocznej gwarancji bez limitu kilometrów na zregenerowane turbo. Oferta pracowni w Koprzywnicy zawiera: diagnostykę, czyszczenie, regenerację, wyważanie i naprawę turbo. Cennik dla miasta Koprzywnica wraz z cenami za naprawy turbo znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny KoprzywnicaSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Koprzywnicy, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: 11 Listopada 88
Kod pocztowy: 27-660, Koprzywnica
Współrzędne GPS:
N 50° 35' 35.772'' E 21° 34' 36.252''

Turbo przed montażem w nowoczesnej pracowni w Koprzywnicy Naprawione w pełni turbo przywiezione z Koprzywnicy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Koprzywnicy

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Koprzywnicy 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Koprzywnicą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Koprzywnicy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Koprzywnica 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Koprzywnicy 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Koprzywnica)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.