Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 28-500) Kazimierzy Wielkiej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Regeneracja turbosprężarek w mieście Kazimierza Wielka dostępna w nowej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście. Klienci pracowni w Kazimierze Wielkiej coraz częściej wybierają opcję regeneracji turbin, zamiast zakupu nowej części, gdyż koszt nowego turbo często przewyższa możliwości klientów. Niestety też coraz częściej dochodzi do awarii turbo, co jest spowodowane na przykład niewłaściwym użytkowaniem auta, niewymienianiem oleju lub jego słabą jakością.


Gdzie oddać do regejeracji uszkdozoną turbinę w Kazimierzy Wielkiej?

Jeśli chodzi o miasto Kazimierza Wielka, to jest ono położone w województwie świętokrzyskim, w powiecie kazimierskim, nad Nidzicą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Kazimierza Wielka. Pierwsze ślady osadnictwa na terenie miasta Kazimierza Wielka przypadają na około 4000 lat przed naszą erą, samo miasto powstało w XVI wieku, a prawa miejskie uzyskało w roku 1959. Obszar miasta Kazimierza Wielka to około 5 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców to około 5630 osób.

Przez miasto Kazimierza Wielka przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 768 (Jędrzejów → Węchadłów → Skalbmierz → Koszyce → Brzesko), wojewódzka numer 776 (Kraków → Proszowice → Kazimierza Wielka → Busko-Zdrój).

Najcenniejsze zabytki Kazimierzy Wielkiej to przede wszystkim: kościół pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego z roku 1633, zespół pałacowy z XIX wieku z pałacykiem z XIX wieku i budynkiem zarządu cukrowni, wieża mieszkalna z 1888 roku, park dworski z XVIII wieku. Ciekawostką jest, że Kazimierza Wielka jest czwartym najmniejszym miastem powiatowym w Polsce. Mimo małej powierzchni, miasto Kazimierza Wielka może pochwalić się posiadaniem na swoim obszarze pracowni regeneracji turbosprężarek, która ściąga do miasta dużą liczbę klientów, ze względu na profesjonalne podejście, nowoczesne maszyny i atrakcyjne ceny. Dla komfortu klientów miasta Kazimierza wielka został stworzony cennik, zawierający ceny za usługi regeneracji turbosprężarek i znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Kazimierza Wielka

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Kazimierzy Wielkiej, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Mikołaja Reja 17
Kod pocztowy: 28-500, Kazimierza Wielka
Współrzędne GPS:
N 50° 16' 8.53'' E 20° 29' 12.08''

Turbina po wyważaniu w specjalistycznej pracowni w Kazimierzy Wielkiej Turbosprężarka z przywróconymi parametrami z Kazimierzy Wielkiej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kazimierzy Wielkiej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kazimierzy Wielkiej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kazimierzą Wielką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kazimierzy Wielkiej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kazimierza Wielka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kazimierzy Wielkiej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kazimierza Wielka)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kazimierzy Wielkiej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kazimierzy Wielkiej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kazimierzy Wielkiej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
28-500 Kazimierza Wielka Rynek 1 Maja KWK01ML 50.266590/20.490480 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.