Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 26-220 Stąporków

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Mieszkasz w mieście Stąporków i nie wiesz, gdzie zregenerować turbinę? Najlepiej wybrać się do serwisu regeneracji turbosprężarek w Stąporkowie. Serwis w Stąporkowie powstał ze względu na duże zainteresowanie tego typu usługami regeneracji turbin. W Stąporkowie turbiny są regenerowane przy użyciu specjalistycznych maszyn, dzięki którym turbina ma przywrócone fabryczne osiągi.


Profesjonalna regeneracja turbin w mieście Stąporków

Samo miasto Stąporków położone jest w graniach województwa świętokrzyskiego, w powiecie koneckim, nad rzeką Czarną Konecką i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Stąporków. Początki miasta Stąporków to wiek XVI, a prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1967 roku. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Stąporków to około 11 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5870 osób.

Przez miast Stąporków przebiega droga krajowa numer 42 (NamysłówKluczborkPraszka → Rudniki → DziałoszynPajęczno Nowa BrzeźnicaRadomskoPrzedbórz → Ruda Maleniecka → KońskieSkarżysko-KamiennaRudnik).

Mimo braku wybitnych zabytków w mieście Stąporków, to na pewno warto się tu wybrać, aby zobaczyć niepowtarzalny, niezwykły i największy na świecie kaloryfer z Kuźni w Stąporkowie z XV wieku. Jest to na pewno niecodzienny zabytek, ale i tak robi wrażenie. Jeśli chodzi o gospodarkę Stąporkowa, to miasto należy do podstrefy Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice, która to obejmuje 34 hektary z powierzchni miasta.

Jeśli jesteś przejazdem lub mieszkasz w Stąporkowie i szukasz miejsca regeneracji turbin, to wybierz się do serwisu regeneracji turbosprężarek w mieście, a zrobisz to tu najlepiej i najtaniej w okolicy. Dla komfortu klientów w tabeli poniżej został zamieszczony cennik stworzony dla miasta Stąporków.


Regeneracja Turbiny StąporkówSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Stąporkowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Józefa Piłsudskiego 137
Kod pocztowy: 26-220, Stąporków
Współrzędne GPS:
N 51° 8' 15.82''E 20° 33' 52.849''

Turbosprężarka przed wymianą w autoryzowanej pracowni z Stąporkowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Stąporkowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Stąporkowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Stąporkowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Stąporkowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Stąporków 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Stąporkowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Stąporków)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Stąporkowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Stąporkowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Stąporkowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
26-220 Stąporków Koprosa 1 Maja SPW01C 51.137501/20.556540 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.