Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 98-355 Działoszyn

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Zregeneruj turbosprężarkę w nowoczesnym serwisie regeneracji turbosprężarek w mieście Działoszyn. Serwis w Działoszynie powstał ze względu na duże zapotrzebowanie na tego typu usługę, której nie świadczy żaden serwis i warsztat w okolicy. Oczywiście w serwisie turbin do regeneracji nie brakuje, co jest spowodowane coraz częstszymi uszkodzenia turbin, co wynika często z niewłaściwego użytkowania auta.


Serwis w Działoszynie i regeneracja turbosprężarek?

Samo miasto Działoszyn położone jest w województwie łódzkim, w powiecie pajęczańskim, nad Wartą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Działoszyn. Miasto powstało w roku 1412 na prawie magdeburskim i było ważnym ośrodkiem kalwinizmu. Ponownie Działoszyn prawa miejskie odzyskał w roku 1993. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Działoszyn to około 5 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6000 osób.

Przez miasto Działoszyn przebiega droga wojewódzka numer 486 (Wieluń → Działoszyn) oraz droga krajowa numer 42 (NamysłówKluczborkPraszka → Rudniki → Działoszyn → Pajęczno Nowa BrzeźnicaRadomskoPrzedbórz → Ruda Maleniecka → KońskieSkarżysko-KamiennaRudnik).

Zabytki miasta Działoszyn, które warto zobaczyć to przede wszystkim: kościół parafialny pod wezwaniem świętych Marii i Magdaleny z przełomu wieku XVIII i wieku XIX, dzwonnica z 1967 roku, pałac wybudowany w wieku XVIII, elektrownia wodna z 1986 roku. W mieście Działoszyn bardzo dobrze rozwija się przemysł oraz turystyka, ale na wyróżnienie zasługuje serwis regeneracji turbosprężarek w mieście, dzięki któremu do miasta przybywa bardzo dużo osób. Związane jest to, z bardzo dużym zainteresowaniem usługą regeneracji turbin, ale również ze względu na specjalistyczne maszyny i nowoczesne technologie regeneracji. Wszystko to dodatkowo jest oferowane w niskiej cenie, która jest odpowiednia na każdego posiadacza uszkodzonej turbiny. Cennik stworzony dla miasta Działoszyn znajduje się w tabeli umieszczonej poniżej.


Regeneracja Turbiny DziałoszynSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Działoszynie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Piłsudskiego 28d
Kod pocztowy: 98-355, Działoszyn
Współrzędne GPS:
N 51° 7' 1.256'' E 18° 52' 26.183''

Turbosprężarka po serwisie w pracowni z Działoszyna Naprawiona w pełni turbina z Działoszyna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Działoszynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Działoszynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Działoszynem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Działoszyna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Działoszyn 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Działoszynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Działoszyn)

Opis

Loader

W Działoszynie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Działoszyna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Działoszyna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
98-355 Działoszyn Osiedle Na Stoku Józefa Piłsudskiego DLN01N 51.117470/18.875580 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.