Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 08-200) Rudniku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Najlepsze miejsce do regeneracji uszkodzonej turbiny we wsi Rudnik? Wybierz się w Rudniku do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek. W serwisie w Rudniku można szybko i w dobrej cenie zregenerować turbinę, co jest związane z posiadaniem przez serwis specjalistycznych maszyn do regeneracji. Cena regeneracji turbin w serwisie w Rudniku jest o wiele niższa niż zakup nowej części w sklepie, co jest głównie związane z tym, że podczas regeneracji wymieniane są tylko niezbędne części, pomijając korpus, natomiast nowa turbina musi być wyprodukowana z bardzo trwałego drogiego tworzywa, dlatego też cena jest automatycznie o wiele wyższa.


Koszty regeneracji uszkodzonej turbosprężarki w Rudniku

Jeśli chodzi o samą wieś Rudnik, to jest ona położona w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie łosicki, w gminie Łosice. Wieś Rudnik liczy aktualnie w swoich granicach jedynie 200 mieszkańców. W okresie lat 1975-1998 wieś Rudnik należała administracyjnie do granic województwa bialskopodlaskiego. Gmina Łosice, w której leży wieś Rudnik liczy około 11000 mieszkańców oraz ma powierzchnię ponad 120 kilometrów kwadratowych, z których ponad 80 procent to użytki rolne.

Niedaleko wsi Rudnik biegnie droga krajowa numer 19 (Kuźnica → Białystok → SiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek).

W Rudniku swoją siedzibę ma tu specjalistyczny serwis regeneracji turbosprężarek. Klienci w Rudniku z uszkodzoną turbiną wybierają właśnie to miejsce ze względu na najwyższą jakość usług i bardzo atrakcyjną cenę dostosowaną do potrzeb klientów. Wśród usług serwisu z Rudnika można wyróżnić: diagnostykę, czyszczenie, regulację i regenerację turbin, a także wyważanie zmiennej geometrii. Cennik dla klientów serwisu w Rudniku wraz z cenami za poszczególne usługi znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbo - Naprawa Turbosprężarek RudnikSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Rudniku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Reymonta
Kod pocztowy: 64-330 Opalenica
Współrzędne GPS:
52°18'30.0"N 16°24'52.5"E

Turbosprężarka przed pakowaniem w autoryzowanej pracowni z Rudnika

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Rudniku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Rudniku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Rudnikiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Rudnika 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Rudnik 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Rudniku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Rudnik)

Opis

Loader

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.