Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 2 warsztatach w Kuźnicy (kod 16-123)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.95

W Kuźnicy na Podlasiu szybko i sprawnie zregenerujesz swoją uszkodzoną mechanicznie turbosprężarkę, a pomoże Ci w tym nasz serwis Regeneracja Turbosprężarek. Na naszym serwisie widnieje spis wszystkich mechaników od turbo lokalizujących się w obrębie całego kraju. Kuźnica to wieś, a dawniej miasto położone na terenie województwa podlaskiego, w powiecie sokólskim, w gminie Kuźnica. Na terenie wsi Kuźnica znajduje się przejście graniczne z Białorusią. Gęstość zaludnienia dla Kuźnicy wynosi dokładnie 1767 osób.


Profesjonalna regeneracja turbosprężarek dla Kuźnicy

Zabytkami na terenie Kuźnicy są następujące obiekty, przyciągające uwagę wielu turystów: kościół parafialny pod wezwaniem Opatrzności Bożej, cmentarz przykościelny oraz cmentarz żydowski pochodzący z XVII wieku. Przez rejony wsi Kuźnica biegnie ciąg drogi krajowej o numerze 19 (Kuźnica → Białystok → SiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów MałopolskiRzeszówDukla → Barwinek). Warto wiedzieć, że na terenie Kuźnicy mieści się specjalistyczna pracownia regenerująca turbosprężarki samochodowe marek: IHI, KKK, Holset, Garrett, Mitsubishi oraz Toyota. Na każde zregenerowane turbo na terenie Kuźnicy dostajemy dwunastomiesięczną gwarancję oraz protokół wyważania z wyważarki wysokoobrotowej. Ogromnym plusem dla zakładu mechanicznego z Kuźnicy jest, możliwość przesłania do tamtejszych mechaników turbinę za pośrednictwem kuriera, gdyż specjaliści od turbo z Kuźnicy współpracują z firmą kurierską DPD, jednego dnia kurier odbiera od klienta turbinę, a na drugi dzień odwozi ją naprawioną pod wskazany adres.

Cennik dla Kuźnicy za usługi takie jak: remont turbin, naprawa i regeneracja turbosprężarek samochodowych, a także czyszczenie, montaż i demontaż turbin znajdziemy w poniżej umieszczonej tabelce.

Turbina po wyważaniu na stole w pracowni z Kuźnicy Zregenerowane właściwą metodą turbo z Kuźnicy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kuźnicy

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kuźnicy 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kuźnicą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kuźnicy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kuźnica 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kuźnicy 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kuźnica)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kuźnicy nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kuźnicy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kuźnicy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
16-123 Kuźnica Graniczna KUN01A 53.517700/23.653070 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.