Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Międzyrzecem Podlaskim (kod pocztowy 21-560) i w Międzyrzecu Podlaskim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarek w Międzyrzeczu Podlaskim, tylko w specjalistycznej pracowni. Jak wiadomo auta z silnikami diesla, są coraz częściej wybieranymi autami przez kupujących. Niestety często przez zaniedbanie i niewłaściwą eksploatację auta, turbina ulega uszkodzeniu. Dlatego tak ważne jest, aby pamiętać o regularnej wymianie oleju i jego dobrej jakości, ponieważ zanieczyszczenia i brak oleju to najczęstsze przyczyny awarii turbosprężarek. Samo miasto Międzyrzecz Podlaski znajduje się w województwie lubelskim, w powiecie bialskim, nad rzeką Krzną. Miasto sąsiaduje z gminami Drelów i Międzyrzec Podlaski. Powierzchnia miasta Międzyrzec Podlaski to około 20 kilometrów kwadratowych, z czego około 57 procent to użytki rolne, a liczba mieszkańców to około 17000 osób.


Nowa turbina czy regeneracja w Międzyrzecu Podlaskim

Do miasta można dojechać, korzystając z dróg wojewódzkich takich jak na przykład wojewódzka 813 (Międzyrzec Podlaski → Parczew → Ostrów Lubelski → Łęczna) i wojewódzka 806 (Łuków → Międzyrzec Podlaski). Można skorzystać też z drogi krajowej 19 (Kuźnica → Białystok → Siemiatycze → Międzyrzec Podlaski → KockLubartów → Lublin → KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek).

Zabytki, które warto zobaczyć w mieście to: rynek Starego Miasta, kościół świętego Mikołaja z 1477 roku, kościół świętych Apostołów Piotra i Pawła, kościół świętego Józefa, zespół dawnej poczty konnej z 1823 roku, Pałac Potockich z XVIII wieku, Uroczysko Baran. W mieście funkcjonuje głównie przemysł rolniczy, drzewny i odzieżowy, znajdują się też tutaj zakłady przemysłu maszynowego i skórzanego. Ze względu na dobre połączenia drogowe z innymi miastami i prężnie rozwijający się przemysł w mieście, powstał tu warsztat zajmujący się regeneracją i naprawą turbin, a wszystko w trosce o wygodę użytkowników aut z silnikiem diesla, którzy będą mogli naprawić swoje turbo w mieście, a poniżej przedstawiony został cennik dla miasta Międzyrzecz Podlaski.


Regeneracja Turbiny Międzyrzec Podlaski

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Międzyrzecu Podlaskim, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Partyzantów 10
Kod pocztowy: 21-560, Międzyrzec Podlaski
Współrzędne GPS:
N 51° 58' 38.337'' E 22° 46' 51.854''


lub

Ul. Warszawska 34
Kod pocztowy: 21-560 Międzyrzec Podlaski

Układ turbodoładowania przed pakowaniem w autoryzowanym serwisie z Międzyrzeca Podlaskiego Naprawiona w należyty sposób turbina z Międzyrzeca Podlaskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Międzyrzecu Podlaskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Międzyrzecu Podlaskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Międzyrzecem Podlaskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Międzyrzeca Podlaskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Międzyrzec Podlaski 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Międzyrzecu Podlaskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Międzyrzec Podlaski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Międzyrzecu Podlaskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Międzyrzeca Podlaskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Międzyrzeca Podlaskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
21-560 Międzyrzec Podlaski Zarowie Nadbrzeżna MDZ02N 51.982441/22.785450 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.