Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 37-400 Nisku • Wyszukaj najlepszy warsztat z Niska

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.93

Zregeneruj zepsutą turbosprężarkę w Nisku już dziś, dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek! Polecamy wybrać się do specjalistycznego warsztatu regeneracji turbin w wieloletnim doświadczeniem. Nisko znajduje się w granicach województwa podkarpackiego, w powiecie niżańskim, nad rzeką San. Miasto od strony północno-zachodniej graniczy z miastem Stalowa Wola. Powierzchnia miasta Nisko to około 61 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców to około 15350 osób. Z badań wynika, że na terenach miasta osadnictwo pojawiło się już w epoce neolitu, natomiast pierwszą wzmiankę na temat samego Niska znaleźć można w dokumencie Władysława Warneńczyka z roku 1439. Od roku 1999 miasto Nisko jest siedzibą powiatu niżańskiego.


Jak przebiega proces regeneracji turbin w warsztacie w Nisku?

Przez miasto przebiegają drogi wojewódzkie krajowe takie jak: wojewódzka 872 (Łoniów → Świniary → Baranów Sandomierski → Wola Baranowska → Majdan Królewski → Bojanów → Nisko), krajowa 19 (Kuźnica → Białystok → SiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → KraśnikJanów Lubelski → Nisko → Sokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek), krajowa 77 (Lipnik → SandomierzStalowa WolaLeżajsk → Tryńcza → JarosławRadymnoPrzemyśl).

Jeśli chodzi o zabytki, które warto zobaczyć w mieście, to są to przede wszystkim: figura Najświętszego Serca Pana Jezusa z roku 1907, Dworzec Kolejowy w Nisku mający około 120 lat, zespół dworsko→pałacowy w Zarzeczu, plebania i kościół farny z XIX wieku. Jeśli chodzi o rozwój gospodarczy miasta, to gmina znajduje się na 10 miejscu w Rankingu Gmin Podkarpacia. Rozwija się tu wiele większych, jak i mniejszych firm. Ze względu na to, że miasto posiada bardzo dobre połączenie drogowe z miastami takimi jak Rzeszów i Lublin, na drogach ruch jest wzmożony. W grupie osób poruszających się drogami Niska znajdą się posiadacze diesli. Z tego względu właśnie dla użytkowników tych aut w Nisku, został stworzony warsztat zajmujący się profesjonalną regeneracją turbo, przy użyciu najlepszych maszyn, a dla ułatwienia w poniższej tabeli znajdują się ceny za usługę regeneracji dla miasta Nisko.


Regeneracja Turbiny Nisko

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Nisku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Adama Mickiewicza 6
Kod pocztowy: 37-400, Nisko
Współrzędne GPS:
N 50° 31' 5.649'' E 22° 8' 28.435''

Układ doładowania po przygotowaniu w autoryzowanym serwisie z Niska Naprawiona w profesjonalny sposób turbina samochodowa z Niska

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Nisku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Nisku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Niskiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Niska 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Nisko 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Nisku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Nisko)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Nisku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Niska do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Niska turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
37-400 Nisko Barce Podoficerska NIS01G 50.520859/22.133280 Wyszukaj
37-400 Nisko Barce Sandomierska NIS01A 50.521641/22.134260 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.