Localizations image

Powiat niżański – regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w województwie podkarpackim, powiat niżański

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jesteś w okolicy Niska i musisz jak najszybciej zregenerować swoją turbinę w powiecie niżańskim? W problemie pomoże Ci serwis Regeneracja Turbosprężarek, tu znajdziesz listę mechaników z całej Polski. Powiat niżański widnieje na mapie w graniach województwa podkarpackiego. Jego siedzibą jest miasto Nisko, innymi dwoma miastami wchodzącymi w skład powiatu niżańskiego są Ulanów oraz Rudnik nad Sanem. Z powiatem niżańskim graniczą powiaty: leżajski, rzeszowski, kolbuszowski, stalowowolski, janowski i biłgorajski.


Regeneracja turbo i turbin w powiecie niżańskim

Na terenie powiatu niżańskiego, w Ulanowie organizowane są spływy kajakowe rzekami Tanew, Łada Czarna i Biała. Duże zainteresowanie atrakcją kajakową sprawia, że ruch w powiecie niżańskim jest dość spory, najwięcej przejeżdża tędy samochodów osobowych wyposażonych w silniki diesla. Jakimi drogami przejechać można, będąc w okolicy powiatu niżańskiego? Są to drogi: droga krajowa numer 19 (Kuźnica → Białystok → Siemiatycze → Międzyrzec Podlaski → KockLubartów → Lublin → Kraśnik → Janów Lubelski → NiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek), droga krajowa numer 77 (Lipnik → SandomierzStalowa WolaLeżajsk → Tryńcza → JarosławRadymnoPrzemyśl), droga wojewódzka numer 858 (Zarzecze → BiłgorajZwierzyniecSzczebrzeszyn), droga wojewódzka numer 863 (Kopki → Krzeszów → Tarnogród → Cieszanów), droga wojewódzka numer 872 (Łoniów → Świniary → Baranów Sandomierski → Wola Baranowska → Majdan Królewski → Bojanów → Nisko), a także droga wojewódzka numer 861 (Kopki → Bojanów). Jak wcześniej wspomniano na tutejszych drogach, ruch nie zamiera, okoliczni mechanicy, wiedząc o tym, zakładają tu chętnie swoje warsztaty mechaniczne. Najwięcej z nich specjalizuje się w regeneracji turbosprężarek, gdyż turbiny to najważniejszy, ale i zarazem najbardziej podatny na awarie element w naszych samochodach. Kiedy dojdzie do awarii turbo, nie warto tracić pieniędzy na nową turbinę, lepiej i taniej będzie zregenerować swoją. Zregenerowana turbosprężarka w profesjonalnym zakładzie będzie działać jak nowa, a w kieszeni zostanie nam sporo gotówki.

Z cenami usług dotyczących naprawy i regeneracji turbo oraz turbin w powiecie niżańskim zapoznać się można dzięki cennikowi zamieszczonemu w poniższej tabeli.

Turbo przed oddaniem do klienta w pracowni, powiat niżański Zregenerowana na odpowiednich maszynach turbina z powiatu niżańskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat niżański

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat niżański 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat niżański 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat niżański 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat niżański 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat niżański 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat niżański)

Opis

Loader

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat niżański

Obsługa kurierska obejmuje również powiat niżański, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
37-400 Nisko Barce Podoficerska NIS01G 50.520859/22.133280 Wyszukaj
37-400 Nisko Barce Sandomierska NIS01A 50.521641/22.134260 Wyszukaj
37-420 Rudnik nad Sanem Rynek Sandomierska RDK01G 50.443741/22.246889 Wyszukaj
37-410 Ulanów Tadeusza Buli ULA01ML 50.491451/22.269880 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.