Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 37-550 Radymnem • Wyszukaj najlepszy warsztat z Radymna

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Potrzeba regeneracji turbosprężarki w mieście Radymno? Skieruj się w Radymnie do pracowni regeneracji turbosprężarek, gdzie przeprowadzana jest profesjonalna diagnostyka turbin, a następnie ich czyszczenie lub regeneracja. Pracownia w Radymnie powstała ze względu na zwiększającą się z roku na rok ilość diesli na drogach, a co za tym idzie ze względu na zwiększającą się potrzebę regeneracji turbin.


Czyszczenie i regeneracja turbin w Radymnie dostępna od ręki

Samo miasto Radymno położone jest w graniach województwa podkarpackiego, w powiecie jarosławskim, nad San, na Pogórzu Karpackim. Najstarsze ślady ludzkiej obecności na terenie Radymna sięgają czasów neolitu, a samo miasto powstało w XIV wieku, a prawa miejskie uzyskało w roku 1431 z rąk króla Władysława Jagiełły. W wieku XVI i XVII Radymno było prywatnym miastem duchownym województwa ruskiego i było również rezydencją biskupów przemyskich. Teren miasta Radymno to około 13,5 kilometra kwadratowego, z czego ponad 70 procent to użytki rolne, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5300 osób.

Przez Radymno przebiegają drogi takie jak: krajowa numer 77 (Lipnik → SandomierzStalowa WolaLeżajsk → Tryńcza → Jarosław → Radymno → Przemyśl) oraz krajowa numer 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnów → Legnica → Prochowice → Wrocław → Brzeg → Opole → Strzelce OpolskieToszekPyskowice → Bytom → Będzin → Sosnowiec → Dąbrowa Górnicza → Olkusz → Kraków → Wieliczka → Targowisko → BochniaBrzeskoWojnicz → Tarnów → PilznoDębicaRopczyce → Rzeszów → ŁańcutJarosław → Radymno → Korczowa).

Do najważniejszych zabytków miasta Radymno zalicza się: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Wawrzyńca w stylu barokowym z XVIII wieku, cmentarz komunalny oraz kaplicę grobową z przełomu wieku XIX i XX. W Radymnie bardzo dobrze rozwija się drobny przemysł i usług związane z budownictwem i motoryzacją. W usługach motoryzacyjnych w mieście króluje oczywiście pracownia regeneracji turbosprężarek, która oferuje pełną regenerację turbiny, zaczynając od jej diagnostyki. Z tego też względu do pracowni w Radymnie przybywa coraz więcej diesli z uszkodzonymi turbinami. Ceny, jakie oferuje pracownia w Radymnie za usługę diagnostyki i regeneracji turbiny, zostały zebrane w cenniku poniżej.


Regeneracja Turbiny RadymnoSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej  w Radymnie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Rynek 22
Kod pocztowy: 37-550, Radymno
Współrzędne GPS:
N 49° 57' 4.164'' E 22° 49' 5.999''

Układ doładowania przed wymianą u fachowców w Radymnem

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Radymnem

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Radymnem 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Radymnem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Radymna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Radymno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Radymnem 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Radymno)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Radymnem nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Radymna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Radymna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
37-550 Radymno Widacz Złota Góra RDY01A 49.944511/22.827250 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.