Localizations image

Kod 37-500 Jarosław – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Jarosławiu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.96

Jeśli w Jarosławiu przydarzy Ci się usterka, pomocą służy serwis Regeneracja Turbosprężarek, dzięki któremu z łatwością wyszukać można warsztaty zajmujące się naprawą turbin i czyszczeniem turbo. Jarosław to miasto położone w Polsce, a dokładniej województwie podkarpackim. Jarosław położony jest nad Sanem, na pograniczu dwóch dolin geograficznych: Doliny Dolnego Sanu i Podgórza Rzeszowskiego. Prawa miejskie Jarosław uzyskał w roku 1323. Powierzchnia Jarosławia wynosi około 35 kilometrów kwadratowych, natomiast zamieszkiwany jest on przez prawie 38 300 mieszkańców.

W Jarosławiu znajduje się dużo zabytkowych kamienic, cmentarzy, a także kościołów, są to między innymi: kamienica królowej Marysieńki, cmentarz wojskowy, kościół Trójcy Przenajświętszej, a także znajdziemy tutaj renesansową bramę krakowską, dawny gmach towarzystwa Gimnastycznego, budynek Stowarzyszenia Jad Charuzim, najstarszą synagogę w Jarosławiu, a także pałac.
Ponieważ większość samochodów przejeżdżających przez Jarosław to samochody z silnikiem diesla wyposażone w turbosprężarkę, która od normy euro 4 znajduje się w niemal każdym takim samochodzie, a co za tym idzie, nierzadko dochodzi do uszkodzenia takiej turbosprężarki, turbiny. Co wtedy, gdy zepsuje się turbosprężarka? Należy oddać ją do regeneracji w Jarosławiu, do specjalistycznej pracowni regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych.


Dojazd do Jarosławia i do warsztatów w Jarosławiu zajmujących się regeneracją i naprawą turbosprężarek

Przez Jarosław przebiega droga krajowa nr 94 (Zgorzelec Bolesławiec Chojnów Legnica Prochowice → Wrocław → Brzeg → Opole → Strzelce OpolskieToszek Pyskowice Bytom Będzin Sosnowiec → Dąbrowa Górnicza → Olkusz → Kraków → Wieliczka → Targowisko → Bochnia Brzesko Wojnicz → Tarnów → Pilzno Dębica Ropczyce → Rzeszów → Łańcut → Jarosław → Radymno → Korczowa), droga krajowa nr 77 (Lipnik → Sandomierz Stalowa WolaLeżajsk → Tryńcza → Jarosław → Radymno → Przemyśl), a także droga Wojewódzka nr 880 (Jarosław → Pruchnik). W razie niespodziewanej usterki samochodu w Jarosławiu znajduje się autoryzowany serwis samochodowy, specjalizujący się w regeneracji turbosprężarki, regeneracji turbiny do samochodów osobowych, dostawczych, a także ciężarowych, wymianie oraz czyszczeniu zmiennej geometrii. Poniżej zebraliśmy dla Państwa najniższe ceny dla Bolesławca za wyżej wymienione usługi.


Regeneracja Turbiny Jarosław

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Jarosławiu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Jana Pawła II 10
Kod pocztowy: 37-500, Jarosław
Współrzędne GPS:
N 50° 0' 57.895'' E 22° 40' 33.286''

Turbo przed wymianą na stole pracowniczym w Jarosławiu Naprawione przez profesjonalistów turbo przesłane z Jarosławia

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Jarosławiu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Jarosławiu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Jarosławiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Jarosławia 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Jarosław 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Jarosławiu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Jarosław)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Jarosławiu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Jarosławia do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Jarosławia turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
37-500 Jarosław Osiedle Jagiellonów Generała Józefa Bema JAR01A 50.013279/22.677050 Wyszukaj
37-500 Jarosław Osiedle Jagiellonów Pruchnicka POP-JAR4 50.008259/22.677010 Wyszukaj
37-500 Jarosław Osiedle Pruchnickie Przemysłowa JAR01N 50.010441/22.672110 Wyszukaj
37-500 Jarosław Munina Mała Spółdzielcza JAR02A 50.008492/22.705900 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.