Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Stalowa Wola

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Regeneracja turbosprężarki - Naprawa turbiny

Stalowa Wola – podkarpackie

 

W miejscowości Stalowa Wola znajduje się autoryzowany serwis samochodowy, specjalizujący się w regeneracji turbosprężarek, serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Stalowej Woli do zapoznania się z tą ofertą oraz do skorzystania ze specjalistycznej pracowni regeneracji. Stalowowolski serwis gwarantuje najwyższą jakość wykonanej usługi, serwis pracuje na najnowszych maszynach oraz nie używa chińskich części. Na każdą wykonaną usługę, w serwisie w Stalowej Woli, przysługuje Państwu 12-miesięczna gwarancja. Najczęściej wybieranymi usługami są: wyważanie turbo, regeneracja turbosprężarki, czyszczenie turbin oraz naprawa zmiennej geometrii. Turbo to potoczna nazwa układu doładowania, który pracuje w silniku, jego zadaniem jest tłoczenie powietrza do komory spalania w celu poprawy osiągów bez zmiany konstrukcji silnika. Układ turbo składa się z turbosprężarki samochodowej, chłodnych tłoczonego powietrza, a także układu dolotowego, czyli zestawu filtrów oczyszczających powietrze atmosferyczne. Turbo znajduje się w komorze silnika, zazwyczaj na jego bloku. Turbosprężarkę montuje się blisko silnika, aby zmniejszyć drogę do pokonania dla tłoczonego powietrza i spalin. Główna zaleta turbodoładowanych silników to większa sprawność silnika, którą uzyskujemy dzięki wykorzystaniu energii gazów wylotowych, używanych do napędzenia turbiny. Kolejną rzeczą to to, że silniki wyposażone w turbosprężarkę mogą osiągać znacznie większą moc przy mniejszych rozmiarach i masie. Cennik, za powyżej wyliczone usługi dla Stalowej Woli, znajduje się poniżej.

Stalowa Wola to miasto w województwie podkarpackim, w powiecie stalowowolskim, położone w Kotlinie Sandomierskiej. Stalowa Wola została założona w roku 1938, a prawa miejskie zostały nadane jej niecałe 10 lat później. Powierzchnia Stalowej Woli wynosi 82 kilometry kwadratowe, a liczba mieszkańców nieznacznie przekracza 62 tysiące osób.

Przez Stalową Wolę przebiega droga krajowa numer 77 (Lipnik – Sandomierz – Stalowa Wola – Leżajsk – Tryńcza – Jarosław – Radymno – Przemyśl).

 

Regeneracja turbosprężarek

Bosch Service Dariusz Pawlik
ul. KEN 20
37-450 Stalowa Wola
woj. podkarpackie

Telefon kontaktowy: 609-707-060

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Stalowej Woli

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Stalowej Woli 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Stalową Wolą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Stalowej Woli 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Stalowa Wola 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Stalowej Woli 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Stalowa Wola)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.