Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Kocku (kod 21-150)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł oddać swoją uszkodzoną turbinę do regeneracji? Wybierz się w Kocku do serwisu regeneracji turbosprężarek, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. Jadąc autem, słyszysz gwizd lub stukanie, to może być oznaka uszkodzonej turbiny, dlatego nie czekaj i udaj się do serwisu. Warto też pamiętać, że do najczęstszych przyczyn awarii zalicza się: brak oleju, zanieczyszczenia w układzie olejowym, nieregularna wymiana oleju, dlatego też warto zadbać o te aspekty, aby uchronić turbinę przed awarią.


Najlepsze ceny za usługę regeneracji turbin w serwisie w Kocku

Samo miasto Kock położone jest w granicach województwa lubelskiego, w powiecie lubartowskim, u ujścia rzeki Czarnej do Tyśmienicyna i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Kock. Powierzchnia, jaką zajmuje Kock to około 16,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3350 osób. Pierwsi osadnicy na terenie Kocka pojawili się już 5000 lat przed naszą erą. Pierwsza stała osada na terenie Kocka powstałą w X wieku, w roku 1417 król Władysław Jagiełło nadał miastu prawa miejskie na prośbę biskupa płockiego Jakuba. W okolicach miasta rozegrało się w XIX wieku wile bitew powstania listopadowego, styczniowego i wojny polsko-bolszewickiej. Do zabytków Kocka zalicza się: kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z XVIII wieku projektu Szymona Bogumiła Zuga, kaplica cmentarna pod wezwaniem świętego Michała Archanioła, dom Cadyka, klasycystyczny pałac księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej z XVIII wieku.

Przez Kock można przejechać, korzystając z dróg takich jak: wojewódzka numer 808 (Łuków → Serokomla → Kock), krajowa numer 19 (Kuźnica → Białystok → SiemiatyczeMiędzyrzec Podlaski → Kock → Lubartów → Lublin → KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek), krajowa numer 48 (Tomaszów Mazowiecki → Inowłódz → Klwów → Potworów → Białobrzegi → Głowaczów → Kozienice → Nowe Słowiki → Sieciechów → Opactwo → Dęblin → Moszczanka → Kock), ekspresowa S19 (Kuźnica → Sokółka → Korycin → Knyszyn → Dobrzyniewo Duże → Choroszcz → Siemiatycze → Rudnik → Dąbrowica → Nisko → Rzeszów Wschód → Barwinek).

Jeszcze raz zachęcamy do skorzystania z oferty serwisu regeneracji turbosprężarek w Kocku, gdzie każda turbina przed regeneracją przechodzi proces szczegółowej diagnostyki. Cennik dla miasta Kock wraz ze szczegółowymi cenami za usługi regeneracji turbin znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny KockSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Kocku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Apteczna 1
Kod pocztowy: 21-150 Kock
Współrzędne GPS:
N 51° 38' 18.998'' E 22° 26' 46.802''

Turbina przed pakowaniem na stole pracowniczym z Kocka Naprawione i zregenerowane z Kocka turbo

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kocku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kocku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kockiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kocka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kock 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kocku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kock)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kocku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kocka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kocka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
21-150 Kock Zaklik Józefa Piłsudskiego KCK01A 51.641689/22.447269 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.