Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 26-800 Białobrzegach • Wyszukaj najlepszy warsztat z Białobrzegów

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Mieszkasz w Białobrzegach i nie wiesz, gdzie oddać turbinę do regeneracji? Nasz serwis pomoże ci porównać oferty warsztatów i wybrać najlepszy. Samo regenerowanie turbiny to złożony proces, który wykonywany jest przy pomocy specjalistycznych maszyn i technologi, które posiada niewiele zakładów, dlatego wybierając odpowiedni, warto zwrócić uwagę na ten aspekt.


Czy regeneracja turbosprężarek jest dostępna w Białobrzegach?

Samo miasto Białobrzegi znajduje się w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie białobrzeskim, a przez miasto przepływa rzeka Pilica. Historia Białobrzegów sięga XVI wieku, w roku 1540 król Zygmunt I Stary nadał miastu prawa miejskie, pierwsze trzy wieki miasta to okres, kiedy mieszkańcy zajmowali się rolnictwem i handlem. Podczas II wojny światowej miasto zostało wysiedlone przez Niemców, w roku 1945 do miasta wkroczyła Armia Czerwona i wyzwoliła miasto spod okupacji niemieckiej. Białobrzegi odzyskały prawa miejskie w roku 1958. Powierzchnia miasta Białobrzegi to około 7,5 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców miasta to około 7000 osób. Białobrzegi znajdują się w odległości około 30 kilometrów od Radomia.

Przez miasto Białobrzegi przebiega droga wojewódzka numer 731 (Potycz → Warka → Białobrzegi), droga krajowa numer 48 (Tomaszów Mazowiecki → Inowłódz → Klwów → Potworów → Białobrzegi → Głowaczów → Kozienice → Nowe Słowiki → Sieciechów → Opactwo → Dęblin → Moszczanka → Kock) oraz droga ekspresowa S7 (Straszyn → Gdańsk → Nowy Dwór Gdański → Elbląg → OstródaOlsztynekNidzicaMławaPłońsk → Zakroczym → Nowy Dwór MazowieckiŁomianki → Warszawa → Grójec → Radom → Skarżysko-KamiennaSuchedniów → Kielce → ChęcinyJędrzejów → Kraków → Myślenice → Lubień → Rabka).

Do najważniejszych zabytków miasta Białobrzegi zalicza się: kościół parafialny Świętej Trójcy z połowy XX wieku, który jest projektem Stefana Szyllera, rzeźba Matki Boskiej przy kościele z końca XIX wieku, drewniana dzwonnica wybudowana w XVIII wieku, brama kościelna i cmentarna z początku XX wieku. W Białobrzegach, jeśli chodzi o gospodarkę, to rozwija się drobny przemysł i turystyka. Oprócz tego Białobrzeski warsztat regeneracji turbosprężarek rozwija dział usług w mieście. Oferuje on ekspresową i profesjonalną regenerację turbosprężarek, za najlepszą cenę w powiecie. Tabela poniżej została stworzona dla komfortu klientów i przedstawia najlepsze ceny za usługę regeneracji w mieście Białobrzegi.


Regeneracja Turbiny Białobrzegi

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Białobrzegach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: 11 Listopada 28
Kod pocztowy: 26-800, Białobrzegi
Współrzędne GPS:
N 51° 38' 45.673'' E 20° 57' 5.321'''

Turbina po przywróceniu sprawności w warsztacie z Białobrzegów Zregenerowana turbina przez fachowców od turbo w Białobrzegach

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Białobrzegach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Białobrzegach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Białobrzegami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Białobrzegów 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Białobrzegi 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Białobrzegach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Białobrzegi)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Białobrzegach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Białobrzegów do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Białobrzegów turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
26-800 Białobrzegi Osiedle Reymontowskie Rzemieślnicza BBG01G 51.645710/20.955799 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.