Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek i turbin – powiat białobrzeski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.70

Już dziś dzięki stronie internetowej Regeneracja Turbosprężarek naprawisz swoją turbinę w powiecie białobrzeskim. Po kliknięciu wybranego regionu witryna wyświetli Ci listę mechaników, którzy remontują turbiny. Powiat białobrzeski reaktywowany w 1999 roku widnieje w obrębie województwa mazowieckiego, a dokładnie w jego południowo-zachodniej części. Siedzibą powiatu białobrzeskiego jest miasto Białobrzegi, ponadto w jego skład wchodzi miasto Wyśmierzyce. Powiat białobrzeski graniczy z czterema powiatami: przysuskim, grójeckim, kozienickim i radomskim.


Czy regeneracja turbosprężarek w powiecie białobrzeskim jest możliwa?

W rejonie powiatu białobrzeskiego spotyka się wiele ciekawych, często odwiedzanych przez turystów miejsc: kościół parafialny Świętej Trójcy z lat 1932-1957, Kościół św. Teresy z Ávili z drugiej połowy XIX wieku oraz dzwonnica. Do powiatu białobrzeskiego prowadzą drogi: droga krajowa numer 48 (Tomaszów Mazowiecki → Inowłódz → Klwów → Potworów → Białobrzegi → Głowaczów → Kozienice → Nowe Słowiki → Sieciechów → Opactwo → Dęblin → Moszczanka → Kock) oraz dwie drogi wojewódzkie: 731 (Potycz → Warka → Białobrzegi) i 732 (Stary Gózd → Stara Błotnica → Kaszów → Przytyk). Przy wymienionych trasach zlokalizowanych jest sporo zakładów mechanicznych wyposażonych w specjalistyczne pracownie, w których znajdują się odpowiednie do wyważania oraz czyszczenia turbosprężarek maszyny. Dzięki posiadającym sprzętom i przyrządom mechanicy mogą świadczyć następujące usługi: wymiana turbo, remont turbin, regeneracja i naprawa turbosprężarek. Turbina jak wiadomo to bardzo cenne urządzenie dla naszych aut, głównie pozwala nam uzyskiwać wyższe osiągi oraz sprawia, że silnik jest dynamiczny. Kiedy dojdzie do awarii turbo, pojawiają się objawy: głośny gwizd lub dźwięk przypominający tarcie metali, biały lub czarny dym wydobywający się z rury wydechowej, spadek mocy, znaczne ubytki oleju czy też szarpanie samochodem w trakcie przyspieszania.

W celu pożegnania wyszczególnionych problemów z turbo w powiecie białobrzeskim podajemy poniżej cennik za usługi, z których może skorzystać każdy zainteresowany.

Turbina po serwisie w nowoczesnej pracowni, powiat białobrzeski Turbosprężarka przygotowana do zamontowania w samochodzie z powiatu białobrzeskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat białobrzeski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat białobrzeski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat białobrzeski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat białobrzeski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat białobrzeski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat białobrzeski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat białobrzeski)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat białobrzeski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat białobrzeski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
26-800 Białobrzegi Osiedle Reymontowskie Rzemieślnicza BBG01G 51.645710/20.955799 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.