Localizations image

08-530 Dęblin • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Dęblina

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.79

Regeneracja turbosprężarek w Dęblinie jest szybka, tania i do tego wykonana przez profesjonalny zakład. W roku 2017 najczęściej kupowanymi autami w mieście Dęblin były auta z silnikiem diesla, z tego właśnie względu, w mieście powstał profesjonalny zakład zajmujący się regeneracją turbosprężarek, ponieważ w razie awarii turbiny, wymiana jej na nową to zbyt duży koszt, a więc większość osób decyduje się na jej regenerację. Samo miasto Dęblin znajduje się w województwie lubelskim, w powiecie ryckim. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto to około 38 kilometrów kwadratowych, z czego około 28 procent to użytki rolne, a liczba mieszkańców miasta to około 16400 osób. Kilkanaście kilometrów od miasta znajduje się Puszcza Kozienicka, gdzie większość drzew to sosny, ale znajdą się tam również dęby i graby.


Zakład w Dęblinie i regeneracja uszkodzonych turbosprężarek

Jadać przez miasto można skorzystać z drogi wojewódzkiej numer 801 (Warszawa → Karczew → Wilga → Maciejowice → Dęblin → Puławy) oraz drogi krajowej numer 48 (Tomaszów Mazowiecki → Inowłódz → Klwów → Potworów → Białobrzegi → Głowaczów → Kozienice → Nowe Słowiki → Sieciechów → Opactwo → Dęblin → Moszczanka → Kock).

Zabytki, które na pewno warto zobaczyć, będąc w mieście to: Twierdza Dęblin, Cytadela w Dęblinie, kościół pod wezwaniem Chrystusa Miłosiernego z XVIII wieku, synagoga w Dęblinie, Muzeum Sił Powietrznych. Gospodarka miasta prężnie się rozwija, ciągle powstają nowe prywatne podmioty gospodarcze, jednak najwięcej osób zatrudnionych jest w Wojskowych Zakładach Lotniczych Nr 3 oraz w Wojskowych Zakładach Inżynieryjnych. Dojeżdżając do miejsc pracy mieszkańcy miasta i okolicznych wsi w głównej mierze korzystają z aut, oczywiście również z diesli. Dla komfortu mieszańców, w centrum miasta znajduje się profesjonalny zakład regenerujący turbosprężarki w najlepszej cenie na rynku, obrazuje to cennik z cenami za regenerację w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny DęblinSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Dęblinie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Bankowa 17
Kod pocztowy: 08-521, Dęblin
Współrzędne GPS:
N 51° 33' 46.908'' E 21° 51' 45.15''


lub

Ul. Dworcowa 6
Kod pocztowy: 08-521 Dęblin

Turbina po wizycie w ASO w profesjonalnym serwisie z Dęblina Naprawione i wyczyszczone turbo z Dęblina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Dęblinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Dęblinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Dęblinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Dęblina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Dęblin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Dęblinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Dęblin)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Dęblinie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Dęblina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Dęblina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
08-530 Dęblin Starówka Niepodległości DBE01A 51.562920/21.868219 Wyszukaj
08-530 Dęblin Osiedle Wiślana Stężycka DBE01N 51.566299/21.831699 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.