Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Kozienicami (kod pocztowy 26-900) i w Kozienicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.94

W drodze przez Kozienice turbosprężarką w aucie uległa awarii i chcesz ją zregenerować? Nasz serwis znajdzie dla ciebie najlepsze do tego miejsce w mieście! Na drogach Polski pojawia się coraz więcej aut z silnikami diesla, a co za tym idzie, pojawia się coraz więcej turbin do regeneracji, gdyż mało kiedy użytkownicy tych aut, decydują się zakup nowej części. Dlatego też na obszarze całej Polski powstaje coraz więcej serwisów zajmujących się regeneracją turbosprężarek. W mieście Kozienice również powstał taki serwis, ze względu na duże zainteresowanie wśród mieszkańców.


Czy regeneracja uszkodzonych turbin jest możliwa w Kozienicach?

Samo miasto Kozienice znajduje się w województwie mazowieckim, w powiecie kozienickim, nad rzeką Zagożdżonką. Miasto Kozienice należy do Związku Miast Nadwiślańskich. Powierzchnia miasta Kozienice to około 10,5 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców to około 17770 osób. Pierwsze informacje na temat miasta pojawiły się w 1206 roku, a w 1326 Kozienice przeszły na prawo magdeburskie za sprawą Władysława Łokietka.

Jadać przez Kozienice do serwisu regeneracji turbosprężarek, można skorzystać z dróg krajowych takich jak: krajowa 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanówJaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom), krajowa 48 (Tomaszów Mazowiecki → Inowłódz → Klwów → Potworów → Białobrzegi → Głowaczów → Kozienice → Nowe Słowiki → Sieciechów → Opactwo → Dęblin → Moszczanka → Kock).

Zabytki, jakie warto zobaczyć w mieście Kozienice to przede wszystkim: kościół parafialny pod wezwaniem Świętego Krzyża, zespół pałacowy z XVIII wieku, cmentarz parafialny z XIX wieku. Warto jest również odwiedzić Muzeum Regionalne i pomnik upamiętniający narodziny Zygmunta Starego. Gospodarka miasta rozwija się bardzo dobrze dzięki elektrowni i małym przedsiębiorstwom. Na drogach miasta pojawia się też coraz więcej aut, z tego właśnie względu jedną z inwestycji w mieście był serwis regeneracji turbosprężarek. Regeneracja i naprawa turbin w Kozienicach jest szybka i dodatkowo za dobrą cenę, która przedstawiona została w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny KozieniceSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Kozienicach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Radomska 23
Kod pocztowy: 26-901, Kozienice
Numer telefonu do placówki pocztowej:
48 614 24 21
Współrzędne GPS:
N 51° 35' 6.816'' E 21° 33' 3.549''

lub

Ulica: Kopernika 8
Kod pocztowy: 26-900, Kozienice

Turbo po wymianie w autoryzowanym serwisie w Kozienicach Naprawione we właściwy sposób turbo z Kozienic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kozienicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kozienicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kozienicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kozienic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kozienice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kozienicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kozienice)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kozienicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kozienic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kozienic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
26-900 Kozienice Osiedle Pokoju Lubelska KZN01N 51.584679/21.552231 Wyszukaj
26-900 Kozienice Osiedle Skarpa Warszawska KZN651 51.590641/21.543150 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.