Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (05-660) Warce • 2 warsztatów z Warki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Regeneracja turbosprężarek w Warce jest dostępna, szybka i prosta! Regeneracja turbiny w Warce w specjalistycznym seriwsie regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem. Warka to miasto położone w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie grójeckim. Dawniej Warka była miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Powierzchnia miasta to około 27 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba ludności to około 12000 osób. Pierwsze zapisane informacje na temat miasta pochodzą z XIII wieku. Po raz pierwszy nazwy Warka użyto już w roku 1231.


Koszty regeneracji turbosprężarki w Warce

Jadąc przez Warkę, możemy skorzystać z dróg wojewódzkich takich jak: wojewódzka 731 (Potycz → Warka → Białobrzegi), wojewódzka 730 (Skurów → Jasieniec → Warka → Głowaczów).

W Warce warto zobaczyć przede wszystkim: kościół parafialny świętego Mikołaja z XVII wieku, kościół Matki Boskiej Szkaplerznej w stylu barokowym, ratusz z roku 1821, w stylu klasycznym, zespół klasztorny franciszkanów z XVII wieku, kamieniczka mieszczańska z XIX wieku. Gospodarka w Warce skupia się na przemyśle i rolnictwie. Najbardziej znaczącym zakładem jest zakład Grupy Żywiec Browar Warka, a tradycje piwowarskie na tym terenie sięgają XV wieku. Ciekawe jest, że w 1478 książę mazowiecki Bolesław V, nadał wyłączność miastu na dostawę piwa na dwór.

W związku z dobrym rozwojem miasta, na drogach nie brakuje aut, w tym aut z silnikiem diesla. Posiadacze tego typu aut powinni być przygotowani na usterki związane ze zmienną geometrii, opiłkami w układzie olejowym czy też po prostu brakiem oleju. Wszystkie te usterki często prowadzą do zepsucia się turbosprężarki, którą w takim przypadku należy wymienić lub zregenerować. Regeneracja turbosprężarek w Warce jest jak najbardziej możliwa. Wszystko to w serwisie regeneracji turbosprężarek w Warce, któy to oferuje regenerację na nowych orygilanych cześciach.W poniższej tabeli przestawione zostały ceny usług dla miasta Warka.

Układ turbodoładowania po przywróceniu sprawności w specjalistycznej pracowni w Warce

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Warce

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Warce 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Warką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Warki 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Warka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Warce 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Warka)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Warce nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Warki do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Warki turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-660 Warka Osiedle Ostoja Winiary Puławska WRK02N 51.790951/21.184851 Wyszukaj
05-660 Warka Ostrówek Plac I Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Warszawa WRK01A 51.783829/21.188770 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.