Localizations image

16-100 Sokółka • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Sokółki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.93

Zregeneruj turbosprężarkę w mieście Sokółka już dziś, w najlepszym warsztacie w mieście! Auta z silnikami diesla są coraz częściej wybieranymi autami przez kierowców. Niestety bardzo często przez niewłaściwe użytkowanie, ich turbiny ulegają awarii. Dlatego też właśnie, w mieście Sokółka powstał nowoczesny warsztat regeneracji turbosprężarek, z najnowocześniejszymi maszynami do regeneracji turbin. Jeśli chodzi o miasto Sokółka, to znajduje się ono w województwie podlaskim, w powiecie sokólskim, nad rzeką Sokołda. Jeśli chodzi o nazwę miasta, to prawdopodobnie związana jest ona z faktem, że dawniej mieszkańcy wsi zajmowali się hodowlą sokołów. Dawniej było miastem królewskim należącym do Wielkiego Księstwa Litewskiego i swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1609.


Dojazd do warsztatu w Sokółce jest tak prosty, jak regeneracja turbin

Przez Sokółkę przebiega droga wojewódzka numer 673 (Lipsk → Dąbrowa Białostocka → Sokółka), droga wojewódzka numer 674 (Sokółka → Krynki) oraz droga krajowa numer 19 (Kuźnica → Białystok → SiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → Kraśnik Janów LubelskiNiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek).

Najważniejsze zabytki miasta Sokółka to: kościół parafialny świętego Antoniego Padewskiego w stylu neoklasycystycznym, cerkiew prawosławna pod wezwaniem świętego Aleksandra Newskiego, murowana kapliczka przy ulicy Grodzieńskiej z roku 1906, drewniana plebania prawosławna z 1880 roku, kaplica cmentarna pod wezwaniem świętej Męczennicy Pawły z 1900 roku oraz cmentarz żydowski z XVII wieku. W mieście znajdują się również cztery szlaki turystyczne takie jak: Szlak Tatarski, Szlak Śladami Powstania Styczniowego, Szlak Rękodzieła Ludowego i Szlak Dawnego Pogranicza. Miasto, jeśli chodzi o gospodarkę, to jest głównie ośrodkiem usługowym regionu rolniczego oraz produkcji stolarki okiennej i przetwórstwa spożywczego. Wszystko to wpłynęło właśnie na powstanie warsztatu regeneracji turbosprężarek w mieście Sokółka, kótry oferuje regenerację turbin na nowych oryginalnych częściach. Ceny za usługi dla miasta Sokółka zamieszczone zostały w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Sokółka

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Sokółce, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Grodzieńska 25
Kod pocztowy: 16-100 Sokółka
Współrzędne GPS:
N 53° 24' 21.391'' E 23° 30' 0.244''

Układ turbodoładowania po wymianie w pracowni w Sokółce

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Sokółce

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Sokółce 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Sokółką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Sokółki 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Sokółka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Sokółce 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Sokółka)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Sokółce nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Sokółki do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Sokółki turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
16-100 Sokółka Lotników Lewoniewskich SOK313 53.411491/23.522030 Wyszukaj
16-100 Sokółka Osiedle Centrum Norberta Barlickiego SOK921 53.403931/23.495520 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.