Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Podlaskie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Naprawa turbosprężarki - Regeneracja turbiny

Podlaskie - Białystok

Udostępnij

Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.plWojewództwo podlaskie znajduje się w północno-wschodniej części Polski. Znajduje się w geograficznym środku Europy. Województwo posiada fragmenty pierwotnej Puszczy Białowieskiej oraz unikatowe bagna w dolinie Biebrzy i rozlewiskami Narwi. Wyróżnikiem jest także wielokulturowość i wielowyznaniowość jego mieszkańców. Stolicą tego regionu jest Białystok, zamieszkujący blisko 300 tysięcy ludzi. Taka liczba ludności powoduje, że Białystok zajmuje drugie miejsce w Polsce pod względem gęstości zaludnienia. Taki stan rzeczy powoduje, że na drogach tego regionu porusza się wiele samochodów z turbosprężarkami, co z kolei powoduje duży ruch w warsztatach samochodowych, a w rezultacie opóźnienia w wykonywaniu nawet podstawowych naprawa mechanicznych. Blisko połowa pojazdów posiada silniki turbodoładowane i pamiętać trzeba, że liczba ta sukcesywnie wzrasta. Jeżeli zwykłe warsztaty mają problemy z dotrzymaniem terminów napraw, to co dopiero muszą przechodzić firmy, zajmujące się regeneracją turbo? Dla jednych nie ma znaczenia, czy pojazd będzie stał tydzień czy tylko kilka dni, ale my uważamy, że zawsze można znaleźć alternatywę. Tą alternatywą może być dla Państwa nasza specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, zlokalizowana w Stalowej Woli. Zapewniamy błyskawiczną naprawę turbosprężarki, co ważniejsze, na częściach najwyższej jakości oraz wyważanie na profesjonalnych urządzeniach niemieckiej firmy Schenck. Wiele serwisów niestety stosuje według nas niedozwolone praktyki, jak montaż chińskich części lub niedokładne wyważanie turbosprężarek, a dokładnie wałka, koła kompresji. My natomiast jesteśmy pewni zregenerowanych przez nas turbo, dlatego udzielamy 12 – miesięczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów. Województwo podlaskie zasługuje na szybką, wygodną, profesjonalną oraz korzystną cenowo ofertę w zakresie naprawy turbosprężarek. Dlatego nasze ceny są elastyczne, dopasowane do rodzaju uszkodzenia turbosprężarki. Dla Państwa to również wygoda, ponieważ wystarczy tylko wysłać wymontowaną turbinę do nas kurierem lub pocztą. Udzielamy wskazówek dotyczących demontażu, montażu turbosprężarki, a także jak poprawnie eksploatować pojazd wyposażony w turbo. Dla warsztatów samochodowych oraz dużych firm transportowych, chętnych do podjęcia współpracy, oferujemy korzystne rabaty na nasze usługi.

Regeneracja turbosprężarek

 Białystok

woj. podlaskie

Telefon kontaktowy: 609-707-060

Miasta:

Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski, Siemiatycze, Suchowola, Nowogród, Kolno, Hajnówka, Zambrów, Grajewo, Sokółka, Łapy, Mońki, Wasilków, Czarna Białostocka, Wysokie Mazowieckie, Dąbrowa Białostocka, Choroszcz, Sejny, Ciechanowiec, Supraśl, Brańsk, Szczuczyn, Michałowo, Lipsk, Zambrów.

regeneracja turbosprężarek podlaskie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek województwo Podlaskie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • województwo Podlaskie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych w województwie podlaskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • województwo Podlaskie 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - województwo Podlaskie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • województwo Podlaskie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (województwo Podlaskie)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.