Localizations image

17-120 Brańsk • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Brańska

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mieszkasz w Brańsku i potrzebujesz szybko oddać turbinę do regeneracji? Wybierz się w Brańsku do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie zaopiekują się twoją turbiną i zwrócą w nowym, lepszym wydaniu. Najwyższą jakość regeneracji w serwisie zapewniają nowoczesne technologie regeneracji i praca tylko na nowych i oryginalnych częściach, co pozwala przywrócić turbiną fabryczne osiągi, co pozytywnie wpływa na opinię klientów na temat serwisu.


Nowa turbina, czy regeneracja w serwisie w Brańsku?

Samo miasto Brańsk położone jest w granicach województwa podlaskiego, w powiecie bielskim, na Równinie Bielskiej, nad rzeką Nurzec i jest siedzibą gminy wiejskiej Brańsk. Obszar Brańska to około 32,5 kilometra kwadratowego, z czego prawie 70 procent to użytki rolne, a liczba mieszkańców miasta to około 3800 osób. Miasto Brańsk powstało już w XIII wieku, a swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1440. Do najcenniejszych zabytków miasta Brańsk należą: kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z roku 1859, dzwonnica wybudowana w roku 1863, kapliczka z figurą świętego Piotra z połowy XIX wieku, drewniany dom z roku 1990, drewniane koszary carskie z XIX wieku.

Przez miasto Brańsk można przejechać, korzystając z dróg takich jak: wojewódzka numer 681 (Roszki-Wodźki → Łapy → Poświętne → Brańsk → Ciechanowiec), krajowa numer 66 (ZambrówWysokie Mazowieckie → Brańsk → Bielsk PodlaskiKleszczeleCzeremcha).

Gospodarka Brańska rozwija się bardzo dobrze, czego świetnym przykładem jest specjalistyczny serwis regeneracji turbosprężarek, który słynie ze specjalistycznych maszyn, najlepszej ceny i profesjonalnego podejścia do klienta. Serwis w Brańsku zajmuje się szczegółową diagnostyką, czyszczeniem, wyważaniem i regeneracją turbin. Cennik dla miasta Brańsk wraz z szacowanymi kosztami za naprawy znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny BrańskSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Brańsku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Rynek 6
Kod pocztowy: 17-120 Brańsk
Współrzędne GPS:
N 52° 44' 29.504'' E 22° 50' 21.294''

Turbina przed wysyłką na stole w laboratorium z Brańska Turbosprężarka po regeneracji przesłana z Brańska

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Brańsku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Brańsku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Brańskiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Brańska 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Brańsk 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Brańsku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Brańsk)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Brańsku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Brańska do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Brańska turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
17-120 Brańsk Błonie Henryka Sienkiewicza BRS01G 52.741669/22.837870 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.