Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 17-240 Czeremcha

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

W miejscowości Czeremcha doszło do uszkodzenia turbo i chcesz jak najszybciej dostarczyć je do mechanika w celu regeneracji? Od teraz możesz to zrobić dzięki naszemu serwisowi Regeneracja Turbosprężarek, gdzie znajdziesz w Twoim regionie adresy mechaników od turbosprężarek samochodowych. Czeremcha to miejscowość zlokalizowana na terytorium województwa podlaskiego, w powiecie hajnowskim, w gminie Czeremcha. Wieś o nazwie Czeremcha liczy 2640 mieszkańców. We wsi Czeremcha znajduje się 37 nazw ulic. Przez region pięknej Czeremchy przepływa rzeka Nurzec.


Regeneracja turbosprężarki w miejscowości Czeremcha

Na terytorium Czeremchy znajduje się Kościół Rzymskokatolicki, należący do Parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, który stanowi ogromną atrakcję dla turystów. Przez Czeremchę przebiega ciąg drogi krajowej o numerze 66 (ZambrówWysokie MazowieckieBrańskBielsk PodlaskiKleszczele → Czeremcha). Codziennie przemierza drogami Czeremchy niezliczona liczba samochodów osobowych, w których znajdują się turbosprężarki, a turbina, choć posiada prawie same zalety, to jednak posiada również jedną główną wadę, a jest nią wysoka podatność na awarie. W przypadku jakiejkolwiek usterki związanej z turbosprężarką mieszkańcy Czeremchy oraz przyjezdni w jej regiony nie muszą się martwić o znalezienie miejsca, w którym szybko doprowadzą do przywrócenia pierwotnych parametrów turbo. Na terenie Czeremchy usytuowany jest warsztat mechaniki samochodowej, którego specjalnością jest regeneracja oraz naprawa turbosprężarek wszystkich marek, niezależnie jakie posiadasz auto, mechanicy z Czeremchy potrafią zregenerować każdą turbinę.

Cennik za czyszczenie łopatek turbo, wyważanie turbin, regeneracja i naprawa turbosprężarek, a także, montaż i demontaż turbo znajduje się w tabeli pod artykułem.

Turbo po przywróceniu sprawności na stole w pracowni w Czeremsze Wyczyszczona w specjalistycznej pracowni turbina samochodowa na terenie Czeremchy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Czeremsze

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Czeremsze 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Czeremchą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Czeremchy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Czeremcha 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Czeremsze 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Czeremcha)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Czeremsze nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Czeremchy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Czeremchy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
17-240 Czeremcha 1 Maja CRH01N 52.515919/23.351490 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.