Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 18-200 Wysokie Mazowieckie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.95

Będąc w mieście Wysokie Mazowieckie turbina w aucie uległa awarii i potrzebuje regeneracji? Masz szczęście, bo właśnie tu znajduje się jeden z najlepszych w okolicy warsztat regeneracji turbosprężarek. Każdy posiadacz diesla wie, jak ważną częścią w silniku jest turbina, dlatego warto zwrócić uwagę na takie rzeczy jak: poziom oleju silnikowego, zanieczyszczenia w oleju, ciało obce w silniku, a na pewno turbina pożyje i posłuży trochę dłużej.


Gdzie w Wysokim Mazowieckim zregenerować uszkodzoną turbosprężarkę w najlepszej cenie?

Jeśli chodzi o miasto Wysokie Mazowieckie, to położone jest ono w granicach województwa podlaskiego, w powiecie wysokomazowieckim, na Nizinie Północnopodlaskiej, nad rzeką Brok. Miasto Wysokie Mazowieckie znajduję się w odległości 120 kilometrów od Warszawy i jedynie w odległości 50 kilometrów od Białegostoku. Miasto zostało założone w roku 1469 przez Kazimierza IV Jagiellończyka, a w roku 1503 było na prawie magdeburskim. Liczba osób zamieszkujących miasto to około 9400, a powierzchnia miasta to mniej więcej 15,2 kilometra kwadratowego.

Przez miasto Wysokie Mazowieckie przebiega droga wojewódzka numer 678 (Białystok → Sokoły → Wysokie Mazowieckie) oraz droga krajowa numer 66 (Zambrów → Wysokie Mazowieckie → BrańskBielsk PodlaskiKleszczeleCzeremcha).

Do najcenniejszych zabytków miasta Wysokie Mazowieckie należą: parafia pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela, kościół filialny pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Marii Panny, parafia pod wezwaniem świętych Apostołów Piotra i Pawła, kostnica z XIX wieku, plebania z 1898 roku. W mieście rozwija się głównie przemysł spożywczy i małe przedsiębiorstwa z branży budowlanej, drogowej i metalowej. Jedną z ostatnich inwestycji w mieście jest warsztat regeneracji turbosprężarek, używający najnowocześniejszych technik regeneracji turbin w okolicy, nadaje turbiną nowe życie, a wszystko to za bardzo atrakcyjną cenę, która została zawarta w tabeli i cenniku poniżej.


Regeneracja Turbiny Wysokie MazowieckieSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Wysokim Mazowieckim, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Jagiellońska 55
Kod pocztowy: 18-200 Wysokie Mazowieckie
Współrzędne GPS:
N 52° 54' 58.816'' E 22° 30' 52.862''

Układ doładowania po serwisie w laboratorium z Wysokiego Mazowieckiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wysokim Mazowieckim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wysokim Mazowieckim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wysokim Mazowieckim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wysokiego Mazowieckiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wysokie Mazowieckie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wysokim Mazowieckim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wysokie Mazowieckie)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Wysokim Mazowieckim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Wysokiego Mazowieckiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Wysokiego Mazowieckiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
18-200 Wysokie Mazowieckie Osiedle Kani Ludowa WZM01A 52.916180/22.514120 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.