Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 18-300) Zambrowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.96

Jak w wielu miastach w Polsce tak i w Zambrowie znajduje się warsztat regenerujący turbiny samochodowe wszystkich marek. Chcąc dowiedzieć się więcej na temat regeneracji turbo w mieście Zambrów, możesz zajrzeć na stronę Regeneracja Turbosprężarek, gdyż tam znajdziesz cennik za regenerację oraz spis mechaników świadczących usługi naprawy turbo. Tak więc już nie musisz się martwić o znalezienia miejsca regeneracji turbosprężarek w Zambrowie. Co ciekawego powinniśmy wiedzieć na temat samego miasta Zambrów? A więc jest to miasto usytuowane w województwie podlaskim, w powiecie zambrowskim, którego jest stolicą. Historycznie Zambrów leży na Mazowszu, na trasie od Warszawy do Białegostoku. Według danych statystycznych w Zambrowie mieszka ponad 22 tysiące osób, powierzchnia miasta to dziewiętnaście kilometrów kwadratowych.


Dojazd do miejsce regeneracji turbosprężarek w Zambrowie

Atrakcjami turystycznymi na terenie Zambrowa są obiekty takie jak: pomnik żubra, pomnik Jana Pawła II, fontanna z trzema lwami, pływalnia miejska, kompleks zieleni miejskiej nad zalewem, Park Przemysłowy, Izba Historyczna, cmentarz grzebalny, liczne kamienice oraz kapliczki. Do niezwykle interesującego miasta Zambrów dojedziemy następującymi drogami: droga krajowa numer 66 (Zambrów → Wysokie Mazowieckie → Brańsk → Bielsk Podlaski → Kleszczele → Czeremcha), droga krajowa numer 63 (Węgorzewo → GiżyckoPiszŁomża → Zambrów → Sokołów Podlaski → Siedlce → Łuków → Radzyń Podlaski → Wisznice → Sławatycze) oraz droga ekspresowa S8 (Magnice → Wrocław → OleśnicaSycówKępnoWieruszówWieluńZłoczewSieradz Zduńska WolaŁaskPabianiceRzgów → Łódź → Piotrków Trybunalski → Tomaszów MazowieckiRawa MazowieckaMszczonówNadarzyn → Janki Małe → Warszawa → MarkiRadzyminWyszkówTrzciankaOstrów Mazowiecka → Zambrów → Stare Jeżewo → Białystok). Na wspomnianych drogach nie brakuje aut osobowych oraz ciężarowych. W większości z nich znaleźć możemy magiczne urządzenie, jakim jest turbosprężarka. Turbina jest powszechnie montowana w samochodach w celu podwyższenia osiągów silnika oraz dla usprawnienia jego pracy. Dodatkowo obecność turbo pozwala na nieprzekraczanie obowiązującej w wielu krajach normy emisji spalin. Stąd właśnie wielu kierowców stosuje w swoich samochodach to urządzenie. Jak na tak ważne drogi przystało, oczywistym staje się fakt, że nie mogłoby tam zabraknąć warsztatu dokonującego regeneracji turbosprężarek. Proces regeneracji turbo przywraca fabryczne osiągi oraz parametry turbino, jednak żeby rzeczywiście tak było, naprawy musi dokonać wykwalifikowany w remontowaniu turbin mechanik, w Zambrowie właśnie takich nie brakuje.

Zadania należące do mechaników z Zambrowa to: czyszczenie, wyważanie, wymiana zużytych części turbo, remont i regeneracja turbiny oraz montaż i demontaż turbosprężarek. Cennik za wszystkie wymienione usługi widnieje w poniżej zamieszczonej tabeli.

Regeneracja Turbiny Zambrów

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Zambrowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Tadeusza Kościuszki 39
Kod pocztowy: 18-301 Zambrów
Współrzędne GPS:
N 52° 58' 50.704'' E 22° 14' 46.111''

Układ turbodoładowania przed oddaniem do klienta na stole w laboratorium w Zambrowie Naprawiona fachowo turbina z Zambrowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Zambrowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Zambrowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Zambrowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Zambrowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zambrów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Zambrowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zambrów)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Zambrowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Zambrowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Zambrowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
18-300 Zambrów Osiedle Południowe Pierwsze Aleja Wojska Polskiego POP-ZRB1 52.968868/22.244801 Wyszukaj
18-300 Zambrów Osiedle Wschód Ignacego Paderewskiego ZRB02A 52.986019/22.246250 Wyszukaj
18-300 Zambrów Osiedle Południowe Pierwsze Aleja Wojska Polskiego ZRB01A 52.978340/22.244860 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.