Localizations image

Gdzie w (64-980) Trzciance zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.97

Regeneracja turbosprężarki w Trzciance w najlepszym serwisie regeneracji turbosprężarek w mieście! Awaria turbosprężarek często spowodowana jest na przykład niewłaściwym poziomem oleju silnikowego, jego słabą jakością lub zanieczyszczeniem, dlatego tak ważne jest, aby przed podróżami sprawdzać stan oleju, aby ustrzec się przed zbędnymi wydatkami. Samo miasto Trzcianka znajduje się w województwie wielkopolskim, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, nad rzeką Trzcianką i otoczone jest lasami, które pokrywają 50% gminy. Blisko położone są miasta takie jak: Piła (25 kilometrów), Poznań (90 kilometrów), Bydgoszcz (120 kilometrów), Gorzów Wielkopolski (110 kilometrów), Szczecin (170 kilometrów). Pierwszy raz nazwa miasta w źródłach pisanych pojawiła się już w XVI wieku. Powierzchnia miasta Trzcianka to około 18.3 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców miasta to około 17240 osób.


Nowa turbina czy regeneracja w serwisie w Trzciance?

Przez miasto Trzcianka można przejechać, korzystając z dróg wojewódzkich takich jak: wojewódzka 178 (Wałcz → Trzcianka → CzarnkówOborniki), wojewódzka 180 (Kocień Wielki → Trzcianka → Piła).

Zabytki miasta Trzcianka, które warto zobaczyć to przede wszystkim: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela, park pałacowy z XVIII wieku, neogotycki budynek poczty z 1893 roku, murowana kapliczka Boża Męka z 1811 roku, secesyjna willa z 1905 roku. Przez miasto Trzcianka przebiega wiele tras rowerowych i pieszych. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta, to wybudowane zostało tu wysypisko odpadów, oczyszczalnie ścieków, dobrze rozwija się tutaj przemysł aluminiowy, mają tu siedziby takie firmy jak: Hydro, Copal, Zobal. Jako że przemysł w mieście kwitnie, a inne duże miasta znajdują się bardzo blisko, ruch na drogach jest wzmożony, dlatego też właśnie też w Trzciance znajduje się jeden z najlepszych serwisów regeneracji turbosprężarek w okolicy, co jest dobrą informacją dla posiadaczy diesli, zamieszkujących lub przejeżdżających przez Trzciankę. Oferta serwisu w Trzciance to: diagnistyka, czyszczenie, wyważanie i regeneracja turbin. Tabela poniżej zawiera najlepsze ceny za usługi dla miasta Trzcianka.


Regeneracja Turbiny Trzcianka

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Trzciance, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Plac Pocztowy 23/22
Kod pocztowy: 64-980 Trzcianka
Współrzędne GPS:
N 53° 2' 31.835'' E 16° 27' 38.092''

Układ doładowania po serwisie w pracowni z Trzcianki

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Trzciance

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Trzciance 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Trzcianką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Trzcianki 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Trzcianka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Trzciance 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Trzcianka)

Opis

Loader

W Trzciance nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Trzcianki do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Trzcianki turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
64-980 Trzcianka Osiedle Zacisze Generała Władysława Sikorskiego TZC01N 53.038960/16.462990 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.