Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Radzyminem (kod pocztowy 05-250) i w Radzyminie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.98

Turbosprężarka do regeneracji w Radzyminie? Nasz serwis Regeneracja Turbosprężarek pomoże we wszystkim! Radzymin na mapach znajdziemy w województwie mazowieckim, w powiecie wołomińskim. Miasto leży w odległości około 10 kilometrów od Wołomina oraz około 17 kilometrów od Warszawy. Jeśli chodzi o powierzchnię miasta, to wynosi ona około 24 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców to około 12200 osób. Prawa miejskie Radzymin uzyskał w roku 1475 za sprawą księcia Bolesława IV warszawskiego. Ważne jest, aby wspomnieć o tym, że na terenie miasta rozegrały się decydujące walki Bitwy Warszawskiej, które przypadły na rok 1920, oczywiście w mieście znajduje się cmentarz żołnierzy poległych w bitwie.


Czyszczenie i regeneracja uszkodzonych turbin w serwisie w Radzyminie

Przez miasto przebiegają drogi wojewódzkie i krajowe oraz ekspresowa: wojewódzka 635 (Radzymin → Wołomin), krajowa 8 (Kudowa-ZdrójKłodzkoZąbkowice Śląskie → Magnice → Nadarzyn → Warszawa → Radzymin → WyszkówOstrów MazowieckaZambrów → Białystok → Korycin → AugustówSuwałki → Budzisko), ekspresowa S8 (Magnice → Wrocław → OleśnicaSycówKępnoWieruszówWieluńZłoczewSieradzZduńska WolaŁaskPabianiceRzgów → Łódź → Piotrków Trybunalski → Tomaszów MazowieckiRawa MazowieckaMszczonów → Nadarzyn → Janki Małe → Warszawa → Marki → Radzymin → Wyszków → Trzcianka → Ostrów Mazowiecka → Zambrów → Stare Jeżewo → Białystok).

Zabytki, jakie warto zobaczyć w mieście to: kościół klasycystyczny z roku 1779, pozostałości parku krajobrazowego z wieku XVIII, neoklasycystyczny szpital wojskowy z roku 1843,dawne starostwo z 1830 roku, dom przy ulicy Konstytucji 3 Maja. Jak w każdym mieście, tak i na drogach Radzymina nie brakuje aut, znaczna ich część to auta z silnikami diesla. W przypadku usterek auta potrzebują specjalistycznych napraw, które są w stanie wykonać tylko odpowiednie warsztaty. Dlatego właśnie warto dbać o właściwe użytkowanie auta, wymianę oleju i sprawdzanie jego poziomu przed podróżą. W mieście Radzymin w razie awarii również znajduje się specjalistyczny serwis zajmujący się regeneracją turbosprężarek, a w poniższej tabeli przedstawione zostały ceny dla miasta Radzymin. Oferta serwisu w Radzyminie to: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja turbin.

Układ turbodoładowania po naprawie w nowoczesnej pracowni w Radzyminie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Radzyminie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Radzyminie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Radzyminem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Radzymina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Radzymin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Radzyminie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Radzymin)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Radzyminie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Radzymina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Radzymina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-250 Radzymin Weteranów RAZ01N 52.420650/21.176180 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.