Localizations image

Kod 05-830 Nadarzyn – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Nadarzynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.99

Mieszkasz w Nadarzynie i potrzebujesz pilnie zregenerować uszkodzoną turbinę z twojego diesla? Ofertę regeneracji turbin w Nadarzynie posiada autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji podzespołów. Proces regeneracji turbiny w serwisie w Nadarzynie przeprowadzany jest przy użyciu specjalistycznych maszyn przeznaczonych do regeneracji turbin.


Nowa turbosprężarka czy regeneracja w serwisie w Nadarzynie?

Jeśli chodzi o samą wieś Nadarzyn, to jest ona położona w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie pruszkowskim, w gminie Nadarzyn, której to jest siedzibą, w odległości około 22 kilometrów od centrum Warszawy. Liczba mieszkańców Nadarzyna to około 4100 osób. Od roku 1453 Nadarzyn był miastem, a swoją lokację utracił w roku 1870. Historia Nadarzyna sięga około XV wieku. Do zabytków wsi Nadarzyn zalicza się: kościół świętego Kazimierza, pałacyk Sokoła, zajazd z około XIX wieku, klasycystyczny kościół parafialny z 1806 roku.

Przez Nadarzyn przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 720 (Nadarzyn → Błonie) oraz droga krajowa numer 8 (Kudowa-ZdrójKłodzkoZąbkowice Śląskie → Magnice → Nadarzyn → Warszawa → RadzyminWyszkówOstrów MazowieckaZambrów → Białystok → Korycin → AugustówSuwałki → Budzisko).

Do uszkodzeń turbiny w dieslach dochodzi każdego dnia, wynika to najczęściej z zaniedbania swoich auta przez posiadaczy, z nieregularniej wymiany oleju, jego braku lub też po prostu jego słabej jakości. W problemie z uszkodzoną turbiną w Nadarzynie jest w stanie pomóc autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek. Oferuje on usługi takie jak: demontaż i montaż turbiny, diagnostyka, czyszczenie, regeneracja, a dodatkowo na każdą zregenerowaną turbinę udzielana jest tu roczna gwarancja bez limitu kilometrów. Dodatkowo dla udogodnienia klientów serwis w Nadarzynie możliwa jest tu wysyłka i odsyłka turbiny za pomocą kuriera. Ceny, jakie oferuje serwis w Nadarzynie za usługę regeneracji, znajdują się w cenniku poniżej.

Układ doładowania przed pakowaniem w pracowni w Nadarzynie Przygotowana do montażu turbina z Nadarzyna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Nadarzynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Nadarzynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Nadarzynem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Nadarzyna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Nadarzyn 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Nadarzynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Nadarzyn)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Nadarzynie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Nadarzyna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Nadarzyna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-830 Nadarzyn Mszczonowska NAD01N 52.090118/20.800591 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.