Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 57-350 Kudowie-Zdroju • Wyszukaj najlepszy warsztat z Kudowy-Zdroju

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Szukasz, gdzie w Kudowie-Zdroju można zregenerować turbosprężarkę? Serwis Regeneracja Turbosprężarek pomoże ci odszukać odpowiedni warsztat! Kudowa-Zdrój położona jest w granicach województwa dolnośląskiego, w powiecie kłodzkim, nad potokiem Bystra. Obszar miasta to około 34 kilometry kwadratowe, z czego 40% to użytki rolne, a zaludnienie na tym terenie wynosi około 10000 osób. Miasto to należy do miast uzdrowiskowych w Górach Stołowych i Pogórzu Orlickim. Pierwsze informacje o mieście Kudowa-Zdrój pochodzą z roku 1354.


Jak i gdzie zregenerwać uszkdozoną turbinę w Kudowie-Zdroju?

Przez miasto przebiegają drogi wojewódzkie i krajowe takie jak: wojewódzka 387 (Ścinawka Górna → Kudowa-Zdrój), krajowa 8 (Kudowa-Zdrój → KłodzkoZąbkowice Śląskie → Magnice → Nadarzyn → Warszawa → RadzyminWyszkówOstrów MazowieckaZambrów → Białystok → Korycin → AugustówSuwałki → Budzisko).

Zabytki, jakie warto zobaczyć, będąc w Kudowie-Zdroju to: kościół parafialny pod wezwaniem świętej Katarzyny, cmentarz przykościelny, park zdrojowy z XVIII wieku, hala spacerowa w Parku Zdrojowym, Kaplicę Czaszek, kościół parafialny pod wezwaniem świętego Bartłomieja z roku 1384, kościół filialny pod wezwaniem św. Piotra i Pawła z roku 1730, dzwonnica z XVII wieku, hala spacerowa w Parku Zdrojowym, Muzeum Zabawek oraz Muzeum Żaby. Miasto posiada bardzo dobrze rozbudowaną bazę noclegową w sanatoriach i hotelach. Jako że miejsc do zwiedzania nie brakuje oraz fakt, że miasto jest uzdrowiskiem, turystów nie brakuje. Wśród nich znajdą się osoby podróżujące autami z silnikiem diesla, które są coraz częściej wybierane przez użytkowników, ze względu na ich ekonomiczność w związku z tym powstają w Kudowie-Zdroju warsztaty zajmujące się regeneracją turbosprężarek na najwyższym poziomie i w dobrej cenie. Oferta warsztatów w Kudowie-Zdroju to: diagnostyka, czyszczenie i regeneracja turbo. W poniższej tabeli szacowane koszty napraw dla miasta Kudowa-Zdrój.

Turbo przed oddaniem do klienta w warsztacie w Kudowie-Zdroju Naprawiona oraz zregenerowana turbina samochodowa otrzymana od mieszkańca Kudowej-Zdroju

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kudowie-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kudowie-Zdroju 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kudową-Zdrojem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kudowy-Zdroju 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kudowa-Zdrój 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kudowie-Zdroju 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kudowa-Zdrój)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kudowie-Zdroju nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kudowy-Zdroju do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kudowy-Zdroju turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
57-350 Kudowa-Zdrój Zdrojowa KUD02A 50.441509/16.240200 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.