Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 98-270) Złoczewie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.98

Regeneracja i naprawa turbin w Złoczewie w najlepszej cenie w okolicy. Wszystko to gwarantuje w Złoczewie specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek. Pracownia w Złoczewie znana jest z tego, że regeneruje turbiny tylko na nowych oryginalnych częściach i daje na zregenerowaną turbinę roczną gwarancję bez limitu kilometrów, co cieszy się pozytywną opinią wśród klientów. Najczęściej do pracowni w Złoczewie trafiają turbiny uszkodzone z powodu: zanieczyszczeń w układzie olejowym, braku oleju, nieregularnej wymiany oleju.


Gdzie zregenerować turbosprężarkę w Złoczewie?

Samo miasto Złoczew położone jest w granicach województwa łódzkiego, w powiecie sieradzkim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Złoczew. Złoczew znajduje się w odległości 23 kilometrów od Sieradza i również 23 kilometrów od Wielunia. Powierzchnia Złoczewa to około 13,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3350 osób. Pierwsze wzmianki na temat Złoczewa pochodzą z roku 1496, prawa miejskie miasto uzyskało dnia 14 grudnia roku 1605 z rąk króla Zygmunta III. Najcenniejsze zabytki Złoczewa to przede wszystkim: kościół świętego Krzyża w stylu późnorenesansowym z XVII wieku, klasztor z początku XVII wieku ojców bernardynów, kościół świętego Andrzeja w stylu późnorenesansowym w XVII wieku, pałac z początku XVII wieku ufundowany przez Andrzeja Ruszkowskiego, synagoga z XVIII wieku.

Przez Złoczew przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 482 (Łódź → PabianiceŁaskZduńska WolaSieradz → Złoczew → LututówWieruszówKępnoBralin), krajowa numer 45 (Zabełków → KrzyżanowiceRacibórzKrapkowice → Opole → Bierdzany → KluczborkPraszkaWieluń → Złoczew), ekspresowa S8 (Magnice → Wrocław → OleśnicaSycówKępnoWieruszówWieluń → Złoczew → Sieradz → Zduńska Wola → Łask → Pabianice → Rzgów → Łódź → Piotrków Trybunalski → Tomaszów Mazowiecki Rawa MazowieckaMszczonówNadarzyn → Janki Małe → Warszawa → MarkiRadzyminWyszkówTrzciankaOstrów MazowieckaZambrów → Stare Jeżewo → Białystok).

Gospodarka Złoczewa rozwija się bardzo dobrze, dlatego też na drogach miasta aut, a w tym diesli nie brakuje. Dlatego też pracownia regeneracji turbosprężarek to wybawienie dla posiadaczy uszkodzonej turbiny w mieście. Cennik dla miasta Złoczew wraz ze szczegółowymi cenami za usługi znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania przed pakowaniem u specjalistów w Złoczewie Zregenerowany układ turbo ze Złoczewa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Złoczewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Złoczewie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Złoczewem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Złoczewa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Złoczew 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Złoczewie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Złoczew)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Złoczewie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Złoczewa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Złoczewa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
98-270 Złoczew Złoczewska Wieś Parkowa ZLC923 51.417042/18.612730 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.