Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Łódzkie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Naprawa turbosprężarki - Regeneracja turbiny

Łódzkie - Łódź

Udostępnij

Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.plWojewództwo łódzkie zlokalizowane jest w centrum Polski, co miało i nadal zresztą ma, olbrzymie znaczenie dla jego rozwoju gospodarczego. To właśnie w tym regionie w przeciągu ostatnich 200 lat, przemysłowcy z całej Europy stworzyli potężny ośrodek przemysłowy. W tym województwie można odnotować również rozwój lotnictwa, z wykorzystaniem lotnisk w Łodzi i Łasku. Stolicą tego regionu jest miasto Łódź. Przepiękne miasto, chociaż zdominowane przez budowle reymontowskiej „Ziemi obiecanej”, z kominami, fabrykami i pałacami wybudowanymi w XIX wieku, wciąż jest miejscem rozwoju przemysłu, nowych technologii, instytucji finansowych oraz kultury czy edukacji. Aglomeracja łódzka jest dużym ośrodkiem akademickim, ponieważ co roku napływa tutaj ogromna ilość studentów z całej Polski. Wraz z ludnością napływającą do tego regionu, przybywa także samochodów, których ulegają awarii turbiny . Szczególnie pojazdy wyposażone w silniki turbodoładowane mogą sprawiać problemy w przypadku niewłaściwej eksploatacji pojazdu. Zakłady zajmujące się naprawą turbosprężarek wcale nie gwarantują poprawnie wykonanej regeneracji turbo. Takie zakłady stosują najczęściej chińskie części o znaczniej mniejszej jakości, w przeciwieństwie do naszej specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Stalowej Woli. W Łodzi mieszka przeszło 770 tyś. ludzi, co również powoduje to, że lokalne serwisy są zapełnione zlecanymi im naprawami. Paradoksalnie, wysłanie do nas kurierem turbiny i otrzymanie zregenerowanej przez nas turbosprężarki trwa krócej, niż oddanie jej do miejscowego serwisu. Nasza firma oferuje elastyczny cennik w zależności od rodzaju uszkodzenia, a także korzystne rabaty dla warsztatów samochodowych lub firm transportowych w przypadku współpracy. Wszystkie turbosprężarki są w naszej pracowni wyważane w czasie naprawy na wyważarce niskoobrotowej i wysokoobrotowej, niemieckiej firmy Schenck. Dlaczego warto więc skorzystać z naszej nie tak odległej firmy? Na pewno dlatego, że czas regeneracji turbo trwa ok. 1-2 dni roboczych, oferujemy atrakcyjne ceny, udzielamy wskazówek montażowych lub demontażowych turbiny, a także wskazujemy możliwą przyczynę awarii turbosprężarki. Wszystkie zregenerowane przez nas turbosprężarki objęte są 12 miesięczną gwarancją bez limitu przejechanych kilometrów.

Regeneracja turbosprężarek

Łódź

woj. łódzkie

Telefon kontaktowy: 609-707-060

Miasta:

Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Kutno, Sieradz, Łowicz, Wieluń, Wieruszów, Sulejów, Zduńska Wola, Radomsko, Opoczno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Łask, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Łęczyca, Głowno, Koluszki, Brzeziny, Żychlin, Zelów, Poddębice, Tuszyn, Pajęczno, Działoszyn, Krośniewice, Uniejów, Stryków.

regeneracja turbosprężarek łódzkie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek województwo Łódzkie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • województwo Łódzkie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych w województwie łódzkim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • województwo Łódzkie 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - województwo Łódzkie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • województwo Łódzkie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (województwo Łódzkie)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.