Localizations image

Kod 97-425 Zelów – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Zelowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.70

Mieszkasz w Zelowie i nie wiesz, gdzie najlepiej zregenerować turbosprężarkę? Polecamy nowoczesną pracownię regeneracji turbosprężarek w mieście. Samo miasto Zelów znajduje się w granicach województwa łódzkiego, w powiecie bełchatowskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Zelów. Początki miasta to założenie wsi w XIII wieku, gdzie pierwsze informacje w źródłach pisanych pochodzą już z roku 1441. Zelów dawniej była wsią szlachecką, której mieszkańcy zajmowali się rolnictwem i hodowlą. Powierzchnia miasta Zelów to około 10,8 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców miasta to około 7710 osób.


Dojazd do pracowni regeneracji turbosprężarek w Zelowie jest prosty

Przez miasto Zelów przebiegają drogi wojewódzkie takie jak: wojewódzka numer 484 (Buczek → Zelów → BełchatówKamieńsk), wojewódzka 483 (ŁaskSzczercówNowa Brzeźnica → Częstochowa).


Najcenniejsze zabytki miasta Zelów to przede wszystkim: klasycystyczny kościół braci czeskich z 1828 roku, kościół katolicki z XX wieku, kościół baptystów z XIX wieku, kościół ewangelicko-augsburski z 1934 roku, murowane domy z XIX wieku, cmentarz ewangelicko-augsburski. Oprócz pięknych zabytków w Zelowie bardzo dobrze rozwija się przemysł spożywczy, metalowy oraz szereg firm związanych z usługami. Skoro zabytków i miejsc pracy w Zelowie nie brakuje, to nie brakuje tu też aut na drogach, a wśród nich diesli. W dieslach znajduje się turbosprężarka, która często ulega awarii z powodu zaniedbania ze strony użytkownika. Dlatego też w mieście powstała pracownia regeneracji turbosprężarek, która regeneruje zmarnowane turbiny nieodpowiedzialnych kierowców. Dla komfortu klientów pracownia w Zelowie proponuje korzystne ceny za usługę regeneracji, co dodatkowo przekonuje klientów do wyboru tego właśnie miejsca, a ceny regeneracji pokazuje tabela poniżej.


Regeneracja Turbiny Zelów Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Zelowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Kościuszki 9
Kod pocztowy: 97-425, Zelów
Współrzędne GPS:
N 51° 27' 55.019'' E 19° 13' 1.804''

Układ turbodoładowania po wizycie w ASO w nowoczesnej pracowni w Zelowie Zregenerowana turbina z Zelowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Zelowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Zelowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Zelowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Zelowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zelów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Zelowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zelów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Zelowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Zelowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Zelowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
97-425 Zelów Osiedle Piastów Świętej Anny ZEL01N 51.465950/19.218929 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.