Localizations image

97-420 Szczerców • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Szczercowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.94

Mieszkasz w Szczercowie i szukasz miejsca regeneracji turbosprężarek? Polecamy w Szczercowie wybrać się do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek. Serwis w Szczercowie oferuje pełną regenerację turbiny, zaczynając od diagnostyki i używając do tego tylko nowych oryginalnych części prosto od producenta. Serwis w Szczercowie powstał tu ze względu na coraz większe zapotrzebowanie na tego typu usługę, ponieważ jak wiadomo turbina to bardzo awaryjna część.


Czy w Szczercowie można zregenerować uszkodzoną turbinę?

Sama wieś Szczerców położona jest w granicach województwa łódzkiego, w powiecie bełchatowskim, w gminie Szczerców, której wieś jest siedzibą, nad wsią Widawką. Aktualna liczba mieszkańców wsi Szczerców to około 3000 osób. W okresie lat 1975-1998 wieś Szczerców należała do granic województwa piotrkowskiego. W roku 1364 wieś Szczerców uzyskała prawa miejskie i była miastem do roku 1870. Do zabytków wsi Szczerców, które warto zobaczyć, można zaliczyć: kaplicę pod wezwaniem Świętej Trójcy z 1686 roku, kościół parafialny pod Narodzenia Najświętszej Marii Panny w stylu neoromańskim z początku XX wieku.

Przez wieś Szczerców biegnie droga wojewódzka numer 480 (SieradzWidawa → Szczerców), wojewódzka numer 483 (Łask → Szczerców → Nowa Brzeźnica → Częstochowa) oraz droga krajowa numer 74 (Walichnowy → WieluńBełchatów → Piotrków Trybunalski → Sulejów → Żarnów → Kielce → ŁagówOpatówAnnopolKraśnikJanów LubelskiFrampol → Gorajec → SzczebrzeszynZamośćHrubieszów → Zosin).

Wieś Szczerców posiada bardzo dobre połączenia drogowe, dlatego też nie mogło tu zabraknąć specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie w razie awarii turbiny, każdy posiadacz diesla znajdzie pomoc w szybkim czasie. Serwis w Szczercowie oferuje dwunastomiesięczną gwarancję na zregenerowaną turbinę oraz możliwość dostarczenia i odebrania turbiny przy pomocy kuriera. Cennik dla wsi Szczerców wraz z szacowanymi kosztami za naprawę znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka przed demontażem w autoryzowanej pracowni z Szczercowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Szczercowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Szczercowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Szczercowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Szczercowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Szczerców 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Szczercowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Szczerców)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Szczercowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Szczercowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Szczercowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
97-420 Szczerców Piotrkowska SCW01G 51.330170/19.116859 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.