Localizations image

Kod 23-440 Frampol – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Frampolu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

We Frampolu od dziś ekspresowo zregenerujesz swoją turbosprężarkę samochodową, pomoże Ci w tym serwis internetowy Regeneracja Turbosprężarek. Na tej stronie widnieje spis mechaników regenerujących turbiny z miasta Frampol oraz jego okolic. Frampol to miasto mieszczące się w południowej części województwa lubelskiego, na obszarze powiatu biłgorajskiego. Miasto Frampol stanowi siedzibę dla gminy miejsko-wiejskiej o tej samej nazwie. Historycznie Frampol leży w Małopolsce, w ziemi lubelskiej. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego we Frampolu mieszka 1444 osoby, a powierzchnia, jaką zajmuje na terytorium Polski, wynosi 4.67 kilometrów kwadratowych.


Profesjonalna regeneracja uszkodzonych turbosprężarek we Frampolu

Początki Frampolu nie są do końca znane, jednak w świetle najnowszych badań powstanie miasta datuje się na rok 1717. Zabytkami Frampolu są obiekty: zabudowa stodolna, cmentarz żydowski, plebania pochodząca z XIX wieku, neogotycki kościół parafialny z XIX wieku, synagoga, a także sam układ rynku, który jest w charakterze urbanistycznym. Na terenach pięknego miasta Frampol przecinają się dwie główne drogi: krajowa numer 74 (Walichnowy → WieluńBełchatów → Piotrków Trybunalski → Sulejów → Żarnów → Kielce → ŁagówOpatówAnnopolKraśnikJanów Lubelski → Frampol → Gorajec → SzczebrzeszynZamośćHrubieszów → Zosin) oraz wojewódzka (Lublin → Wysokie → BiłgorajSieniawaPrzeworskKańczugaDynów → Grabownica Starzeńska). Na tak znaczących drogach łatwo się domyślić, że nie brakuje samochodów osobowych, z których większość posiada w układzie silnika turbodoładowanie. Mechanizm turbo pozwala nam na uzyskiwanie znacznie wyższej mocy oraz obniża zużywanie oleju, pozwala również na nieprzekraczanie obowiązującej normy emisji spalin, co jest bardzo ważne, gdyż dzięki temu unikniemy wysokiej kary pieniężnej. A co kiedy w trakcie jazdy nasza turbina ulegnie uszkodzeniu? Nie należy się martwić, gdyż we Frampolu znajduje się specjalistyczny warsztat mechaniczny specjalizujący się w regeneracji turbo/turbosprężarek.

W serwisie w mieście Frampol mechanicy szczycą się obecnością odpowiednio przystosowanej do napraw turbo pracowni oraz posiadaniem najlepszej generacji maszyn, takich jak myjki ultradźwiękowe i wysokociśnieniowe oraz wyważarki. Warsztat we Frampolu dokonuje zabiegów: czyszczenie turbo, wyważanie turbiny, regeneracja turbosprężarki, montaż i demontaż turbo. Cennik z najniższymi dla miasta Frampol cenami za wymienione usługi znajduje się w tabeli poniżej.

Turbina po wizycie w ASO w pracowni w Frampolu Wyczyszczona w profesjonalny sposób turbina z Frampola

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Frampolu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Frampolu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Frampolem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Frampola 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Frampol 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Frampolu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Frampol)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Frampolu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Frampola do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Frampola turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
23-440 Frampol Bęben Biłgorajska FMP01G 50.666641/22.671570 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.