Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Kańczugą (kod pocztowy 37-220) i w Kańczudze

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.94

Mieszkasz w mieście Kańczuga i poszukujesz miejsca do regeneracji turbosprężarek? Polecamy w Kańczudze wybrać się do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie każda turbina przechodzi najpierw proces szczegółowej diagnostyki, następnie czyszczenia, a na końcu dopiero regeneracji oczywiście przy użyciu jedynie nowych oryginalnych części prosto od producenta. Cena nowej turbiny, a cena turbiny regenerowanej bardzo się różni, nowa turbina jest o wiele droższa, co jest spowodowane wysokimi kosztami produkcji, dlatego też klienci częściej wybierają opcję regeneracji turbin.


W razie awarii turbiny pomoże serwis regeneracji turbosprężarek w Kańcudze

Samo miasto Kańczuga położone jest w granicach województwa podkarpackiego, w powiecie przeworskim, na Podgórzu Rzeszowskim, nad rzeką Mleczką i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Kańczuga. Teren Kańczugi to około 7,6 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3200 osób. Pierwsze dokumenty na temat Kańczugi pochodzą z roku 1340, prawa miejskie uzyskało w roku 1444. Do najcenniejszych zabytków miasta Kańczuga zalicza się: kościół pod wezwaniem świętego Michała Archanioła wzniesiony w roku 1605 z kaplicą świętej Anny, kościół pod wezwaniem Matki Bożej Łaskawej z początku XVII wieku, dworzec kolejki wąskotorowej, pomnik Grunwaldu odbudowany w roku 1984.

Przez Kańczugę przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 881 (Sokołów MałopolskiŁańcut → Kańczuga → Pruchnik → Żurawica), wojewódzka numer 835 (Lublin → Wysokie → BiłgorajSieniawaPrzeworsk → Kańczuga → Dynów → Grabownica Starzeńska).

Zachęcamy mieszkańców miasta do skorzystania z usług specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek w Kańczudze. Oferta serwisu w Kańczudze zawiera: diagnostykę, czyszczenie i regenerację turbin. Cennik dla miasta Kańczuga został zamieszczony w tabeli poniżej i zawiera ceny za poszczególne usługi.

Turbina przed pakowaniem u fachowców w Kańczudze Turbosprężarka samochodowa po remoncie z Kańczugi

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kańczudze

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kańczudze 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kańczugą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kańczugi 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kańczuga 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kańczudze 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kańczuga)

Opis

Loader

W Kańczudze nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kańczugi do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kańczugi turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
37-220 Kańczuga Józefa Piłsudskiego KNG01A 49.980419/22.419359 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.