Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Dynowem (kod pocztowy 36-065) i w Dynowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.93

W mieście Dynów możesz śmiało oddać turbinę do regeneracji do nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek. Jak wiadomo turbina to bardzo ważna część w silniku, dlatego też w razie jej usterki trzeba reagować od razu. Opcje są dwie, można ją zregenerować lub wymienić na nową, jako że koszt nowego turbo często przekracza możliwości użytkowników aut, z tego też względu opcja regeneracji turbo jest coraz bardziej popularna, dlatego też właśnie i w mieście Dynów powstała pracownia świadcząca takie usługi.


Dojazd do pracowni w Dynowie jest bardzo prosty

Przez miasto Dynów przebiega droga wojewódzka numer 884 (Przemyśl → Dubiecko → Bachórz → Domaradz) oraz droga wojewódzka numer 835 (Lublin → Wysokie → BiłgorajSieniawaPrzeworskKańczuga → Dynów → Grabownica Starzeńska).

Samo miasto Dynów położone jest w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim, nad Sanem i na Pogórzu Dynowskim. Miasto Dynów istnieje od około XV wieku, w tym czasie należało do Jana Pakosława de Strożyszcza. W roku 1410 w Dynowie przebyłam król Władysław Jagiełło po bitwie pod Grunwaldem. Dynów prawa miejskie uzyskało w roku 1429. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto to około 24,5 kilometra, z czego około 77 procent to użytki rolne, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6100 osób. Do zabytków miasta Dynów zalicza się: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Wawrzyńca, pozostałości murów miejskich z drugiej połowy XVI wieku, dwór Trzecieskich wzniesiony w 1750 roku, wielka synagoga w Dynowie, stary cmentarz w Dynowie. Dodatkową atrakcją w mieście Dynów jest Przeworska Kolei Dojazdowa o łącznej długości trasy około 46 kilometrów.

Aktualnie w Dynowie bardzo dobrze rozwija się lekki przemysł i rolnictwo oraz usługi. Oczywiście w Dynowie króluje pracownia regeneracji turbosprężarek, która jest jedną z najnowocześniejszych inwestycji w mieście. Ceny, jakie oferuje pracownia w Dynowie za regenerację turbo, znajdują się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny DynówSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Dynowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Mickiewicza 29
Kod pocztowy: 36-065, Dynów
Współrzędne GPS:
N 49° 48' 37.717'' E 22° 14' 1.932''

Turbo po demontażu w autoryzowanej pracowni w Dynowie Otrzymana od klienta z Dynowa turbina do regeneracji

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Dynowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Dynowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Dynowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Dynowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Dynów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Dynowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Dynów)

Opis

Loader

W Dynowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Dynowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Dynowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
36-065 Dynów Góra Żydowska Grunwaldzka DYN01A 49.823029/22.234720 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.