Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Annopolem (kod pocztowy 23-235) i w Annopolu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.96

Regeneracja i naprawa uszkodzonych turbin jest możliwa w Annopolu! Taką ofertę w Annopolu oferuje specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem i najlepszą kadrą fachowców od regeneracji podzespołów do diesli. Turbiny to niestety bardzo awaryjne części, zwłaszcza w przypadku kiedy użytkownicy diesli nie potrafią odpowiednio użytkować auta, głównie przyczyny uszkodzeń turbo to: brak oleju, zanieczyszczenia w układzie olejowym, nieregularna wymiana oleju, uszkodzenie ciałem obcy.


Profesjonalna regeneracja uszkodzonych turbosprężarek w Annopolu

Samo miasto Annopol położone jest w granicach województwa lubelskiego, w powiecie kraśnickim, w pobliżu Wisły, na skraju Małopolskiego Przełomu Wisły i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Annopol. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Annopol to około 7,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2600 osób. Annopol został założony na przełomie XVI i XVII wieku, a prawa miejskie uzyskał w roku 1996. Do zabytków Annopolu, które warto zobaczyć, zalicza się: bramę z murami z XIX wieku, kościół parafialny pod wezwaniem świętego Joachima i Anny wybudowany w roku 1740 z drewna, kapliczkę przy ulicy Radomskiej, park krajobrazowy z przełomu wieku XIX i wieku XX, murowany kościół projektu Stanisława Fertnera z XX wieku.

Przez Annopol można przejechać, korzystając z dróg takich jak: wojewódzka numer 824 (Annopol → JózefówOpole LubelskiePuławy → Żyrzyn), wojewódzka numer 854 (Annopol → Kosin → Antoniów → Gorzyce) oraz krajowa numer 74 (Walichnowy → WieluńBełchatów → Piotrków Trybunalski → Sulejów → Żarnów → Kielce → ŁagówOpatów → Annopol → KraśnikJanów LubelskiFrampol → Gorajec → SzczebrzeszynZamośćHrubieszów → Zosin).

Miasto Annopol posiada bardzo dobre połączenia drogowe, co wiąże się z dużą ilością aut na drogach miasta, wśród których znają się też diesle. Dlatego też w Annopolu pracownia regeneracji turbosprężarek to bardzo dobre rozwiązanie dla zdesperowanych posiadaczy uszkodzonych turbin, których ceny za nowe są kosmiczne. Pracownia regeneracji turbosprężarek w Annopolu oferuje najlepsze usługi i najniższą cenę oraz roczną gwarancję na każdą zregenerowaną turbinę. Oferta pracowni w Annopolu opiera się na: diagnostyce, czyszczeniu naprawie i regeneracji turbo. Cennik dla miasta Annopol został zamieszczony w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Annopol

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Annopolu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Rynek 24
Kod pocztowy: 23-235 Annopol
Współrzędne GPS:
N 50° 53' 4.267'' E 21° 51' 22.449''

Turbo po naprawie w nowoczesnej pracowni z Annopola W pełni zregenerowana turbina z Annopola

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Annopolu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Annopolu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Annopolem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Annopola 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Annopol 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Annopolu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Annopol)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Annopolu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Annopola do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Annopola turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
23-235 Annopol Lipka Radomska ANN01G 50.886089/21.849710 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.