Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 23-210 Kraśniku • Wyszukaj najlepszy warsztat z Kraśnika

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.93

Regeneracja turbo oraz turbosprężarek w Kraśniku? Tak, możliwe jest to dzięki autoryzowanemu serwisowi samochodowemu. Regeneracja turbin do samochodów osobowych, dostawczych, a także ciężarowych, naprawa zmiennej geometrii to tylko jedne z wielu najczęściej wykonywanych usług w kraśnickim warsztacie. Poniżej znajduje się cennik, dla Kraśnika, z cenami za usługi takie jak naprawa turbin, Montaż turbo sprężarki, czy wyważenie turbiny.

Kraśnik to miasto założone w XIV wieku, położone w województwie lubelskim, położone niecałe 50 kilometrów od Lublina. Powierzchnia Kraśnika wynosi 25,5 kilometrów kwadratowych, a liczba jego mieszkańców delikatnie przekracza 35 000 osób. Pierwszy raz prawa miejskie zostały nadane Kraśnikowi w roku 1377, po stracie odzyskał je dopiero pół wieku później.
Przez Kraśnik przebiega droga krajowa numer 19 (KuźnicaBiałystokSiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → Kraśnik → Janów LubelskiNiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek).


Dobre połączenie z Kraśnikiem to szybko, profesjonalnie i tanio zregenerowane turbosprężarki.

W bardzo dużym skrócie spróbujemy wyjaśnić, jak przebiega naprawa turbosprężarki. Zacznijmy od początku, zaczynamy od bardzo szczegółowej diagnostyki, która odbywa się na mikroskopach cyfrowych, później przechodzimy do czyszczenia wszystkich elementów w specjalistycznym myjkach wysokociśnieniowych oraz ultradźwiękowych. Kolejnym etapem jest piaskowanie w śrutownicach. Kolejno wymianie podlegają wszystkie uszkodzone elementy, turbiny zostają wymienione na nowe. Teraz kolej na wyważanie wolnoobrotowe wałka oraz koła kompresji, które odbywa się na wyważarce Tbcomfort Scheneck. Po założeniu rdzenia turbiny przeprowadzane jest doważanie wysokoobrotowe na wyważarce Tbsonio Schenck, stymuluje ona pracę turbosprężarki, zbliżoną do tej, jaka panuje w rzeczywistych warunkach w silniku naszego samochodu. Kolejnym i zarówno ostatnim etapem regeneracji turbosprężarki jest zamontowanie wszystkich elementów turbiny, jak i jej regulacja. Serwis w Kraśniku, z uwagi na to, że jest on autoryzowany, daje nam pewność na prawidłową i bezawaryjną pracę zregenerowanej turbosprężarki, a co więcej na każdą wykonaną usługę, w Kraśniku, udzielana jest roczna gwarancja, bez względu na ilość przejechanych kilometrów. Dołączony zostaje, do każdej turbosprężarki, także protokół z wyważenia wysokoobrotowego oraz karta gwarancyjna z dodatkowymi instrukcjami dotyczącymi montażu. Po otrzymaniu z Kraśnika i zamontowaniu zregenerowanej turbosprężarki pamiętajmy, aby używać ją z zaleceniami, ponieważ to wydłuży jej życie oraz odciąży nasz portfel.

Marki samochodów, które stosują turbosprężarkę to: Mercedes Benz, BMW, Skoda, Opel, Seat, Citroen, Volkswagen, Audi, Volvo, Kia, Mazda, Nissan, Lexus, Saab, Land Rover, Jaguar, Jeep, Peugeot, Chevrolet oraz Fiat. To tylko niektóre z marek pojazdów, a już możemy zauważyć, że nie są to jakieś niepopularne i rzadko spotykane marki, a wręcz te najbardziej rozpoznawalne, także turbosprężarka stała się bardzo popularnym urządzeniem, które chętnie stosują światowej sławy marki samochodów.


Regeneracja Turbiny Kraśnik

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Kraśniku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Plac Wolności 15
Kod pocztowy: 23-200, Kraśnik
Współrzędne GPS:
N 50° 55' 18.995'' E 22° 13' 17.309''


lub

Ul. gen. Władysława Sikorskiego 13
Kod pocztowy: 23-200 Kraśnik

Turbo po przywróceniu sprawności w pracowni w Kraśniku Naprawiona i zregenerowana turbina z Kraśnika

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kraśniku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kraśniku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kraśnikiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kraśnika 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kraśnik 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kraśniku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kraśnik)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kraśniku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kraśnika do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kraśnika turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
23-210 Kraśnik Koszary Przechodnia KAR01E 50.928391/22.221760 Wyszukaj
23-210 Kraśnik Gajówka Budzyń Juliusza Słowackiego KAR02N 50.961811/22.177580 Wyszukaj
23-210 Kraśnik Góry Andrzeja Struga KAR03N 50.922859/22.227680 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.