Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Opatowie (kod 27-500)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.85

Jesteś w Opatowie i nie masz pojęcia, gdzie najlepiej zregenerujesz turbinę? Warto wybrać warsztat lub pracownię, która oferuje tego typu usługę przy użyciu specjalistycznych maszyn, a dodatkowo warto znaleźć miejsce z najlepszą ofertą cenową. W Opatowie takie kryteria spełnia specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, która cieszy się dobrą opinią i która regeneruje każdy typ turbiny.


Profesjonalna regeneracja i naprawa turbin w Opatowie

Samo miasto Opatów położone jest w województwie świętokrzyskim, w powiecie opatowskim, na Wyżynie Sandomierskiej i jest siedzibą powiatu oraz gminy miejsko-wiejskiej Opatów. Najstarsze ślady osadnictwa na terenie Opatowa sięgają czasów neolitu i epoki brązu. Nazwa Opatów pojawiła się po raz pierwszy w roku 1189 w dokumencie wydanym przez Kazimierza Sprawiedliwego. Lokacja Opatowa miała miejsce w latach 1282 i 1328. Tereny miasta Opatów to około 9,4 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6590 osób.

Przez Opatów przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 757 (Opatów → IwaniskaStaszówStopnica), droga krajowa numer 9 (Radom → IłżaOstrowiec Świętokrzyski → Opatów → KolbuszowaGłogów Małopolski → Rzeszów) oraz droga krajowa numer 74 (Walichnowy → WieluńBełchatów → Piotrków Trybunalski → Sulejów → Żarnów → Kielce → Łagów → Opatów → AnnopolKraśnik Janów LubelskiFrampol → Gorajec → SzczebrzeszynZamośćHrubieszów → Zosin).

Najcenniejsze zabytki Opatowa to: kolegiata świętego Marcina w stylu romańskim z XII wieku, barokowy klasztor ojców bernardynów z XIV wieku, podziemia opatowskie, pozostałości murów miejskich, kapliczka świętego Jana Nepomucena z XVIII wieku, dawana synagoga z ulicy Szerokiej, mogiła powstańców z 1863 roku. W Opatowie bardzo dobrze rozwija się przemysł, handel i usługi. Z tego też względu w mieście Opatów nie mogło zabraknąć odpowiedniego miejsca do regeneracji turbosprężarek, dlatego tez powstała tu specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, która cieszy się dobrą opinią i zainteresowaniem w całym powiecie. Ceny, jakich można się spodziewać w Opatowie, za usługę regeneracji turbiny, zostały przedstawione w tabeli poniżej.

Układ doładowania przed oddaniem do klienta w laboratorium z Opatowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Opatowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Opatowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Opatowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Opatowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Opatów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Opatowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Opatów)

Opis

Loader

W Opatowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Opatowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Opatowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
27-500 Opatów Kozi Rynek Partyzantów OPT065 50.797451/21.425230 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.