Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Staszowem (kod pocztowy 28-200) i w Staszowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Staszów i regeneracja turbosprężarek, ależ oczywiście ! Dzięki serwisowi Regeneracja turbosprężarek jest to możliwe, szybkie i tanie. Staszów to miasto znajdujące się w województwie świętokrzyskim w powiecie staszowskim. Jeśli chodzi o liczbę mieszkańców to, miasto znajduje się na 9 miejscu w województwie. Liczy ono około 15200 osób, a jego powierzchnia to około 27 kilometrów kwadratowych. Staszów to centrum administracyjne powiatu. Znajdziemy tutaj między innymi sąd rejonowy, starostwo oraz prokuraturę rejonową. Staszów w XVI było miastem prywatnym Hieronima Łaski. Jeśli chodzi o duże miasta, z którymi graniczy Staszów to: Kielce oddalone o 54 kilometry, Rzeszów w odległości 100 kilometrów i Kraków w odległości 120 kilometrów.


Czy regeneracja uszkodzonych turbin w Staszowie jest możliwa?

Jeśli chodzi o dojazd do Staszowa, to przecinają go drogi krajowe takie jak: krajowa 764 (Kielce → Suków → Raków → Staszów → Połaniec), krajowa 757 (OpatówIwaniska → Staszów → Stopnica), krajowa 765 (Chmielnik → Szydłów → Staszów → Osiek).

Mimo wielu zniszczeń, jakie dotknęło to miasto, zachowało się wiele zabytków, które warto odwiedzić. Do grona ich należą między innymi: Kościół Parafialny pod wezwaniem świętego Bartłomieja, zabytkowy rynek, który jest centrum starego miasta, dworek miejski przy ul. Wschodniej, kaplica Matki Boskiej Różańcowej z 1625 roku, pomnik Tadeusza Kościuszki z 1864 roku, kaplica pod wezwaniem Jana Nepomucena z 1848 roku. Warto jest również wybrać się na spacer do Parku Legionów z XIX wieku, który położony jest nad brzegiem Czarnej Staszowskiej. Jako że w Staszowie nie brakuje osób poruszających się autami, to również nie brakuje tam aut z silnikiem diesla. Wszystko to wiąże się z potrzebą regeneracji turbosprężarek, co jest łatwe do znalezienia w tym mieście dzięki serwisowi Regeneracja turbosprężarek. Oferta serwisu w Staszowie to regeneracja turbin na nowych oryginalnych częściach, a także roczna gwarancja bez limitu kilometrów. dodatkowo poniżej znajduje się cennik usług dla miasta.


Regeneracja Turbiny StaszówSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Staszowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Kolejowa 1
Kod pocztowy: 28-200, Staszów
Współrzędne GPS:
N 50° 33' 47.434'' E 21° 9' 59.59''


lub

Ulica: Jana Pawła II 10
Kod pocztowy: 28-200 Staszów

Turbosprężarka przed oddaniem do klienta na stole w laboratorium z Staszowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Staszowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Staszowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Staszowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Staszowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Staszów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Staszowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Staszów)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Staszowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Staszowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Staszowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
28-200 Staszów Osiedle Wschód Opatowska SSW01N 50.567089/21.168280 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.