Localizations image

Powiat staszowski – regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w województwie świętokrzyskim, powiat staszowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jesteś z okolic powiatu staszowskiego? Jak dobrze się składa, że trafiłeś na stronę Regeneracja Turbosprężarek, tutaj znajdziesz miejsce w granicach powiatu staszowskiego, w którym będziesz mógł zregenerować swoją turbosprężarkę. Powiat staszowski został utworzony w 1999 roku, kiedy w Polsce odbyła się reforma administracyjna wprowadzająca nowy podział kraju. Powiat ten istniał również w latach 1809-1844 oraz 1954–1975. Miastami należącymi do powiatu staszowskiego są: Osiek, Połaniec oraz Staszów.


Regeneracja turbin samochodowych w powiecie staszowskim

Rzeźba terenu powiatu staszowskiego urozmaicona jest licznymi formami krasowymi, takimi jak lejki, doliny, parowy, werteby, niewysokie garby. Obszarami chronionymi w powiecie staszowskim są: Jeleniowsko-Staszowski Obszar Chronionego Krajobrazu, Chmielnicko-Szydłowski Obszar Chronionego Krajobrazu, Solecko-Pacanowski Obszar Chronionego Krajobrazu oraz Rezerwat przyrody Zamczysko Turskie znajdujący się w gminie Połaniec. Będąc w powiecie staszowskim, poruszamy się drogami: drogą krajową numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom), drogą wojewódzką numer 764 (Kielce → Suków → Raków → StaszówPołaniec), droga wojewódzka numer 756 (StarachowiceNowa SłupiaŁagów → Szydłów → Stopnica) oraz droga wojewódzka numer 757 (OpatówIwaniska Staszów → Stopnica). W powiecie staszowskim można podziwiać: liczne pałace oraz kościoły, na przykład kościół parafialny pod wezwaniem świętego Bartłomieja z XV wieku. Mechanicy, troszcząc się o przejeżdżające owymi drogami samochody, pomagają usuwać problem uszkodzonego turbo. A jakie są najczęstsze awarie turbo? Należą do nich: zbyt niskie ciśnienie oleju, brak smarowania, pęknięty wałek, powyginane łopatki czy zużyte łożyska.

Powiat staszowski jest zapełniony warsztatami specjalizującymi się w naprawie turbosprężarek. Z cenami usług oferowanych przez staszowskie serwisy mechaniczne w powiecie staszowskim czyli regeneracja i remont turbo/turbin zapoznacie się w poniższej tabeli.

Turbina po wyważaniu w autoryzowanej pracowni, powiat staszowski

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat staszowski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat staszowski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat staszowski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat staszowski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat staszowski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat staszowski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat staszowski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat staszowski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat staszowski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
28-230 Połaniec Osiedle Energetyków Stefana Czarnieckiego POC01ML 50.427750/21.277960 Wyszukaj
28-230 Połaniec Osiedle Energetyków Tadeusza Kościuszki POP-DEB8 50.427689/21.283239 Wyszukaj
28-200 Staszów Osiedle Wschód Opatowska SSW01N 50.567089/21.168280 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.