Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 26-600) Sandomierzu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.98

W Sandomierzu można zregenerować swoją zepsutą lub zużytą turbosprężarkę dzięki stronie internetowej Regeneracja Turbosprężarek. Serwis ten wskazuje poszukującym mechaników od turbo dokładne adresy specjalistów od turbosprężarek. Nie tylko w Sandomierzu, ale i wielu innych miastach jeździ bardzo duża liczba samochodów wyposażonych w turbiny. A po co używa się turbo w autach? A mianowicie służy ono zwiększeniu osiągów silnika oraz zmniejszaniu zużywania paliwa. Miasto Sandomierz to niezwykle cudowne miasto, sytuujące się w województwie świętokrzyskim. Gęstość zaludniania dla Sandomierza wynosi ponad 23 tysiące osób, a powierzchnia całkowita dla miasta Sandomierz to 28,69 kilometrów kwadratowych.


Co ciekawego w Sandomierzu prócz regeneracji turbosprężarek?

W Sandomierzu nie brakuje miejsc do zwiedzania, należą do nich między innymi: gotycka Bazylika katedralna Narodzenia NMP, dzwonnica, zespół kościoła parafialnego pod wezwaniem świętego Pawła, synagoga, kazalnica, seminarium, kolegium jezuickie, cmentarz katedralny, cmentarz żydowski, mogiła zbiorowa, Brama Opatowska, Ratusz oraz liczne dworki. Sandomierz leży w pobliżu skrzyżowania dróg krajowych o numerach 79 (Warszawa → Sandomierz → Bytom) oraz 77 (Lipnik → Sandomierz → Przemyśl). W rejonie tych dwóch głównych dróg obszarami Sandomierza przemierza ogromna liczba samochodów osobowych i ciężarowych, w których istotną rolę odgrywają turbiny. Turbo to urządzenie mające na celu przede wszystkim zwiększać moc auta oraz zmniejszać zużywanie paliwa. Niestety czasem zdarza się tak, że nasze turbo przestaje działać, jak należy i co wtedy? Należy jak najszybciej skorzystać z porady specjalisty od turbosprężarek samochodowych lub przeprowadzić w specjalistycznej pracowni przystosowanej do napraw turbo proces regeneracji turbiny.

W Sandomierzu od niedawna funkcjonuje autoryzowany warsztat samochodowy, dla którego regeneracja turbo to chleb powszedni, pod swoją opiekę sandomierscy mechanicy przyjmują turbinę każdej marki, głównie jednak do naprawy trafiają turbosprężarki takich firm jak: IHI, Garrett, Toyota, Holset oraz KKK. Ceny co do naprawy oraz regeneracji turbo dla Sandomierza dostępne są w poniżej zamieszczonej tabeli.

Regeneracja Turbiny Sandomierz

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Sandomierzu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Rynek 10
Kod pocztowy: 26-600, Sandomierz
Współrzędne GPS:
N 50° 40' 47.012'' E 21° 44' 56.108''


lub

Ulica: Doktora Zygmunta Schinzla 13
Kod pocztowy: 27-600 Sandomierz

Układ turbodoładowania przed oddaniem do klienta u specjalistów w Sandomierzu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Sandomierzu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Sandomierzu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Sandomierzem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Sandomierza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Sandomierz 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Sandomierzu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Sandomierz)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Sandomierzu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Sandomierza do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Sandomierza turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
26-600 Sandomierz Grodzisko 11 Listopada SND02A 50.689510/21.741070 Wyszukaj
26-600 Sandomierz Osiedle Vitrum Lwowska SAN337 50.666199/21.762590 Wyszukaj
26-600 Sandomierz Zawichojskie Przemysłowa SND02C 50.681591/21.758381 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.