Localizations image

Powiat sandomierski – regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w województwie świętokrzyskim, powiat sandomierski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

W powiecie sandomierskim dopadła Cię awaria turbosprężarki? Od teraz nie będziesz miał już problemu z odnalezieniem firmy zajmującej się regeneracją turbosprężarek, za pomocą serwisu Regeneracja Turbosprężarek w łatwy sposób naprawisz turbinę. Piękny powiat sandomierski został utworzony w 1999 roku, swoją siedzibę otrzymał w mieście Sandomierz. Liczba osób mieszkających w powiecie sandomierskim to 78 900 mieszkańców. Powiat znajduje się w województwie świętokrzyskim i graniczy z powiatami: kraśnickim, staszowskim, opatowskim, stalowowolskim, tarnobrzeskim oraz miastem Tarnobrzeg.


Na czym polega regeneracja turbiny w powiecie sandomierskim?

Przez powiat sandomierski przejedziemy kolejno drogami: numer 77 (Lipnik → Sandomierz → Stalowa WolaLeżajsk → Tryńcza → JarosławRadymnoPrzemyśl), drogą krajową numer 9 (Radom → IłżaOstrowiec ŚwiętokrzyskiOpatówKolbuszowaGłogów Małopolski → Rzeszów), drogą krajową numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleń → Sandomierz → Połaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom), drogą wojewódzką numer 777 (Sandomierz → Maruszów) oraz drogą wojewódzką numer 758 (Iwaniska → Klimontów → Koprzywnica → Ciszyca → Tarnobrzeg). W powiecie sandomierskim jest wiele atrakcji turystyczny, na przykład: bazylika katedralna Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sandomierzu, kościół pod wezwaniem świętego Jakuba, Brama Opatowska. Powiat sandomierski słynie również z tego, że kręcono tutaj serial pod tytułem Ojciec Mateusz.

Jeżeli w powiecie sandomierskim spotka Cię problem z uszkodzoną turbosprężarką, nie martw się, tutaj w mig naprawią ją wyspecjalizowane w regeneracji turbo i turbin serwisy mechaniczne, wyposażone w profesjonalne pracownie, odpowiednie maszyny oraz sprzęty służące do montowania, wyważania i czyszczenia turbosprężarek. Regeneracja turbosprężarek jest w zasięgu twojego powiatu, wystarczy tylko przyjechać do znalezionego na naszej stronie mechanika lub wysłać mu uszkodzoną turbinę kurierem. Cennik co do usług naprawy oraz regeneracji turbo dla powiatu sandomierskiego, w tabeli poniżej.

Turbosprężarka przed wysyłką w autoryzowanym serwisie, powiat sandomierski

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat sandomierski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat sandomierski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat sandomierski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat sandomierski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat sandomierski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat sandomierski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat sandomierski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat sandomierski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat sandomierski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
26-600 Sandomierz Grodzisko 11 Listopada SND02A 50.689510/21.741070 Wyszukaj
27-600 Chwałki Chwałki 46 SND01A 50.695919/21.721689 Wyszukaj
26-600 Sandomierz Osiedle Vitrum Lwowska SAN337 50.666199/21.762590 Wyszukaj
26-600 Sandomierz Zawichojskie Przemysłowa SND02C 50.681591/21.758381 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.