Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 27-630 Zawichost

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.80

Przejeżdżając przez Zawichost, zawiodła Cię praca Twojej turbosprężarki? Chcesz jak najszybciej zregenerować turbo w Zawichoście, lecz dokładnie nie wiesz gdzie tego dokonać? Adres specjalisty od turbosprężarek w Zawichoście, który w pełni zregeneruje Twoją turbinę, znaleźć można dzięki wyszukiwarce na stronie Regeneracja Turbosprężarek. Zawichost to miasto umiejscowione na terenie województwa świętokrzyskiego, w powiecie sandomierskim. Miasto to prawa miejskie uzyskało w 1255 roku. Według danych statystycznych w Zawichoście mieszka 1845 osób, a powierzchnia Zawichostu wynosi 20,15 kilometrów kwadratowych.


Kilka słów o regeneracji turbo w Zawichoście

Do najciekawszych zabytków w mieście Zawichost należą: Kościół pod wezwaniem Świętego Jana Chrzciciela zbudowany w latach 1244-1257 z klasztorem w stylu wczesnogotyckim, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Kościół parafialny pod wezwaniem Świętej Trójcy, Zamek Królewski, Kaplica pod wezwaniem świętego Maurycego. A więc jak widać, ciekawych miejsc do zwiedzania w Zawichoście nie brakuje, dlatego też podajemy dwie drogi wojewódzkie, którymi dojedziemy do pięknego Zawichostu: 755 (Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOżarów → Zawichost → Kosin) oraz 777 (Sandomierz → Maruszów). Przez wymienione drogi przemierza każdego dnia ogromna liczba samochodów osobowych oraz ciężarowych, spośród których są takie auta, w których kluczową rolę odgrywa turbosprężarka. Turbo to mechanizm znacznie ułatwiający pracę silnika oraz pomagający w zmniejszaniu spalania. Często jednak dochodzi do różnego rodzaju uszkodzeń turbin i wtedy musimy oddać swoje turbo do regeneracji. W Zawichoście na pomoc w naprawie turbo możemy liczyć na pobliski warsztat samochodowy, którego specjalnością jest właśnie regeneracja turbosprężarek.

Cennik za usługi dla Zawichostu takie jak: remont turbo, regeneracja turbin, czyszczenie, montaż oraz demontaż turbosprężarek samochodowych znajdą Państwo w poniżej zamieszczonej tabeli. W celu uzyskania innych informacji na temat regeneracji turbo/turbin w mieście Zawichost można skorzystać z zamieszczonego w lewym dolnym rogu strony numeru telefonu.


Regeneracja Turbiny ZawichostSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Zawichoście, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Rynek Duży 6
Kod pocztowy: 27-630, Zawichost
Współrzędne GPS:
N 50° 48' 26.564'' E 21° 51' 6.332''

Układ doładowania po przywróceniu sprawności na stole w laboratorium w Zawichoście Naprawiona w profesjonalny sposób turbina samochodowa przywieziona z Zawichostu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Zawichoście

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Zawichoście 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Zawichostem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Zawichostu 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Zawichost 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Zawichoście 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Zawichost)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.