Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 3 warsztatach w Ożarowie (kod 27-530)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.70

Mieszkasz w Ożarowie i szukasz miejsca regeneracji turbin? Wybierz się w Ożarowie do nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek, najlepszej w mieście! Tu w ożarowskiej pracowni regenerowane są wszystkie typy turbin, a dodatkowo dzięki nowoczesnym technologi przywracane są im fabryczne osiągi. Sama pracownia w Ożarowie powstała ze względu na coraz większe zainteresowanie i zapotrzebowanie na tego typu usługę.


Gdzie w Ożarowie oddać turbinę do regeneracji?

Jeśli chodzi o miasto Ożarów, to położone jest ono w województwie świętokrzyskim, w powiecie opatowskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Ożarów. Miasto Ożarów zostało założone w 1569 roku, a prawa miejskie uzyskało w roku 1569, utraciło w 1870 i odzyskało dopiero w roku 1988. Teren miasta Ożarów to około 7,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4600 osób.

Jadąc przez miasto Ożarów, można skorzystać z dróg takich jak: wojewódzka numer 755 (Ostrowiec Świętokrzyski → Ożarów → Zawichost → Kosin), krajowa numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanówJaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom).

Zabytki Ożarowa, które warto zobaczyć to: kościół parafialny pod wezwaniem Świętego Stanisława Biskupa z przełomu wieku XIX i XX, kaplica z początku XIX wieku, cmentarz żydowski z XVII wieku, cmentarz parafialny z 1988 roku, kaplica grobowa Karskich z pierwszej połowy XIX wieku. Gospodarka Ożarowa rozwija się bardzo dobrze, swoje siedziby ma tu na przykład zakład przemysłowy Grupa Ożarów SA oraz pracownia regeneracji turbosprężarek, która w mieście i okolicy słynie z najwyższej jakości wykonania usługi i najlepszych cen w okolicy. Najczęściej trafiają do pracowni w Ożarowie turbiny uszkodzone z powodu braku oleju silnikowego czy też zanieczyszczeń w układzie olejowym. Ceny, jakie oferuje pracownia w Ożarowie, zachęcają do wybrania ich usług, a cennik wraz z cenami za usługę regeneracji i naprawy turbo znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny OżarówSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Ożarowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Stodolna 5
Kod pocztowy: 27-530 Ożarów
Współrzędne GPS:
N 50° 53' 14.752'' E 21° 39' 50.363''

Układ turbodoładowania przed montażem w pracowni z Ożarowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Ożarowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Ożarowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Ożarowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Ożarowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ożarów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Ożarowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ożarów)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Ożarowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Ożarowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Ożarowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
27-530 Ożarów Osiedle Wzgórze osiedle Wzgórze OZW01N 52.210270/20.821751 Wyszukaj
27-530 Ożarów Osiedle Wzgórze osiedle Wzgórze POP-OZA3 52.209820/20.803961 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.