Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 32-540) Trzebini

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.89

Zregeneruj turbosprężarkę w mieście Trzebinia już dziś! Wszystko załatwisz szybko i tanio w nowym warsztacie regeneracji turbosprężarek. Warsztat w Trzebini oferuje najwyższą jakość usług regeneracji i przywrócenie dzięki temu turbinom fabrycznych osiągów, dlatego też klienci kierują się tu coraz chętniej. Jeśli chodzi o miasto Trzebinia, to położone jest ono w województwie małopolskim, w powiecie chrzanowskim, na pograniczu Wyżyny Okulskiej, Pagórów Jaworznickich i Rowu Krzeszowickiego. Od Trzebini do Krakowa jest około 30 kilometrów, a do Katowic około 32 kilometry. Najstarsze ślady obecności ludzkiej na terenach miasta przypadają na okres kultury łużyckiej. Liczba osób zamieszkujących miasto Trzebinia to około 20000, a powierzchnia, jaką zajmuje miasto to około 31,5 kilometra kwadratowego.


Warsztat w Trzebini a regeneracja uszkodzonych turbosprężarek

Przez Trzebinię przebiega droga wojewódzka numer 791 (Trzebinia → OlkuszOgrodzieniecZawiercie → Poczesna), droga krajowa numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → Trzebinia → ChrzanówJaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom) oraz autostrada A4 (Jędrzychowice → ZgorzelecBolesławiec → Legnica → Wrocław → Prądy → Krapkowice → Gliwice → Ruda Śląska → Chorzów → Katowice → Mysłowice → Jaworzno → Chrzanów → Trzebinia → Kraków → Wieliczka → Szarów → BochniaBrzesko → Tarnów → Dębica → Rzeszów → ŁańcutJarosław → Korczowa).

Zabytki zasługujące na szczególną uwagę w mieście Trzebinia to: dwór Zieleniewskich z XIII wieku, zespół pałacowo-parkowy w Młoszowej z XIV wieku, sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej i kościół pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa z cudowną figurą Matki Bożej Fatimskiej, dom kultury Sokół z 1904 roku, cmentarz żydowski z 1815 roku, dom z roku 1901 z ulicy Narutowicza 13. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta Trzebinia, to znajduje się tutaj wiele zakładów przemysłowych, a samo miasto zaliczane jest do Krakowskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto Trzebinia słynie również z najlepszego w okolicy serwisu regeneracji turbosprężarek, który powstał w związku z bardzo dużym zainteresowaniem użytkowników diesli. Serwis regeneruje turbiny mieszkańców miasta i okolic, przy użyciu specjalistycznych maszyn. Dodatkowym walorem firmy jest konkurencyjna cena, co jest bardzo ważne dla klientów, podczas gdy cała naprawa auta może pochłonąć wiele pieniędzy. Cennik dla miasta Trzebinia znajduje się w tabeli poniżej.

 


Regeneracja Turbiny Trzebinia
Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Trzebini, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Dworcowa 10
Kod pocztowy: 32-540, Trzebinia
Współrzędne GPS:
N 50° 9' 14.583'' E 19° 27' 14.208''

Układ turbodoładowania po wymianie w profesjonalnym serwisie w Trzebini

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Trzebini

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Trzebini 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Trzebinią 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Trzebini 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Trzebinia 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Trzebini 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Trzebinia)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Trzebini nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Trzebini do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Trzebini turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
32-540 Trzebinia Miechów Długa TRZ431 50.152020/19.441460 Wyszukaj
32-540 Trzebinia Gaj Osiedle Gaj TRZ02N 50.202049/19.444160 Wyszukaj
32-540 Trzebinia Pasternik Gabriela Narutowicza POP-TRZ4 50.159931/19.469530 Wyszukaj
32-540 Trzebinia Rybna Świętego Stanisława TRZ01A 50.160370/19.467461 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.