Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Mysłowice

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Regeneracja turbosprężarki - Naprawa turbiny

Mysłowice – śląskie

 

Regeneracja turbosprężarki w mieście Mysłowice możliwa jest w autoryzowanym serwisie samochodów. Serwis z Mysłowic specjalizuje się w naprawie samochodów z silnikiem wysokoprężnym. Najczęściej wykonywane usługi w Mysłowicach to: regeneracja turbosprężarki, wyważanie turbo, czyszczenie turbin, a także naprawa zmiennej geometrii. Turbosprężarka to urządzenie napędzane przez gazy wlotowe silnika spalinowego, które przepływają przez wirnik turbiny i dalej przez układ wydechowy. Wał przekazuje dalej ruch obrotowy wirnika turbiny, który przekazuje ją na wirnik sprężarki, ta z kolei spręża powietrze, które wpada przez dolot i filtr. Celem stosowania turbosprężarki jest zwiększenie mocy silnika spalinowego, co jest możliwe przez opisane wyżej ilości powietrza, które trafiają do cylindrów. Co więcej, na każdą wykonaną usługę w Mysłowicach przysługuje 12-miesięczna gwarancja, bez limitu kilometrów. Cennik, dla Mysłowic, za regeneracje turbosprężarki i wiele innych znajduje się poniżej.

Mysłowice to miasto zlokalizowane w południowej Polsce, w województwie śląskim. Pierwsza wzmianka o Mysłowicach pojawia się w XIV wieku, a prawa miejskie nadano im prawdopodobnie w roku 1360. Powierzchnia Mysłowic wynosi około 66 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców znacznie przekracza 74 tysiące osób.

Przez Mysłowice przebiega autostrada A4 (Jędrzychowice – Zgorzelec – Bolesławiec – Legnica – Wrocław – Prądy – Krapkowice – Gliwice – Ruda Śląska – Chorzów – Katowice – Mysłowice – Jaworzno – Chrzanów – Trzebinia – Kraków – Wieliczka – Szarów – Bochnia – Brzesko – Tarnów – Dębica – Rzeszów – Łańcut – Jarosław – Korczowa), droga ekspresowa S1 (Pyrzowice – Dąbrowa Górnicza – Sosnowiec – Mysłowice – Bielsko–Biała – Żywiec – Zwardoń), a także droga krajowa numer 79 (Warszawa – Kozienice – Zwoleń – Sandomierz – Połaniec – Kraków – Trzebinia – Chrzanów – Jaworzno – Katowice – Chorzów – Bytom).

 

Regeneracja Turbiny 

Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 609-707-060

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Chrzanowska 1
Kod pocztowy: 41-400 Mysłowice
Współrzędne GPS:
N 50° 12' 19.783'' E 19° 9' 33.336''

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Mysłowicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Mysłowicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Mysłowicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Mysłowic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Mysłowice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Mysłowicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Mysłowice)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.