Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 36-060 Głogów Małopolski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarek w mieście Głogów Małopolski nigdy nie była prostsza. Wystarczy oddać swoje turbo do pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście, a pracownia wszystkim się zajmie. Dzięki nowoczesnym technologią regeneracji turbiny wychodzące z pracowni w Głogowie Małopolskim mają przywrócone fabryczne osiągi i wymienione wszystkie niezbędne części. Wpływa to na to, że klienci coraz częściej decydują się na opcję regeneracji, zamiast zakupić nową część, ponieważ nowe turbo przewyższa znacznie koszty, jakie ponosi klient za regenerację.


Profesjonalna regeneracja i naprawa turbin w Głogowie Małopolskim

Jeśli chodzi o miasto Głogów Małopolski, to jest ono położone w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim, w kotlinie Sandomierskiej, 12 kilometrów od Rzeszowa i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Głogów Małopolski. Historia miasta zaczyna się w wieku XVI i został założony przez Krzysztofa Głowę z 1570 rok, prawa miejskie zostały przyznane wraz z założeniem miasta. Powierzchnia miasta Głogów Małopolski to około 13,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 6200 osób.

Przez miasto Głogów Małopolski przebiega droga krajowa numer 9 (Radom → Iłża Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOpatówKolbuszowa → Głogów Małopolski → Rzeszów).

Zabytki miasta Głogów Małopolski to przede wszystkim: kościół parafialny pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej z XIX wieku, kaplica pod wezwaniem Matki Bożej Śnieżnej z 1831 roku, cmentarz parafialny „Na Piasku” z 1995 roku, ratusz z drugiej połowy XVIII wieku, kapliczka ze studnią z XVIII wieku. W Głogowie Małopolskim rozwijają się głównie średnie i małe przedsiębiorstwa, ale także handel i usługi. Jeśli chodzi o usługi w Głogowie Małopolskim, to króluje tu pracowania regeneracji turbosprężarek, ze względu na brak tego typu usług w okolicy. Ceny, jakie oferuje pracownia, dodatkowo zachęcają do skorzystania z ich oferty, a cennik poniżej przedstawia szacowane koszty za usługę regeneracji w mieście Głogów Małopolski.


Regeneracja Turbiny Głogów Małopolski
Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Głogowie Małopolskim, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Rynek 58
Kod pocztowy: 36-060, Głogów Małopolski
Współrzędne GPS:
N 50° 9' 3.348'' E 21° 57' 41.158''

Turbosprężarka po naprawie w autoryzowanym serwisie z Głogowa Małopolskiego Zregenerowane przez fachowców turbo dostarczone do warsztatu z Głogowa Małopolskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Głogowie Małopolskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Głogowie Małopolskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Głogowem Małopolskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Głogowa Małopolskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Głogów Małopolski 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Głogowie Małopolskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Głogów Małopolski)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.